ZooCraft: Animal Family ikon

ZooCraft: Animal Family APK

v1.1.154

ZooCraft: Animal Family, kendi hayvanat bahçenizi geliştirip sevimli hayvanlarla oynayacağınız eğlenceli bir oyun.

 

Hayvanların kalacağı bir bara inşa ederek başladığınız oyunun ilerleyen bölümlerinde ziyaretçilerin akın edeceği devasa bir hayvanat bahçesi kuruyorsunuz. İçerisinde tavşan, ayı, at, kuzu, kedi ve aslan gibi 130 hayvan türü bulunuyor. İlk başta hepsi yok ancak, hem terkedilen hayvanları hem de ziyaretçilerinizden kazandığınız paralarla yeni hayvanlar alarak hayvanat bahçenizi büyütüyorsunuz. Hayvanlarınızı rahat ettirmek, onları beslemek ve onlarla oynamak oyundaki en önemli göreviniz. Hayvanat bahçenize ziyaretçi çekebilmek için hayvanlarınızın mutlu olması şart.

 

Oyunda yeni hayvan bulmak için bir diğer yol da genetik olarak üretim. Yani, laboratuarda yapacağınız gen çalışmalarıyla yeni hayvan türleri üreterek hayvanat bahçenize dahil edebiliyorsunuz. Biraz değişik bir düşünce ama, ziyaretçi çekmek için oldukça etkili bir yöntem. ZooCraft'ta sahip olduğunuz hayvan sayısı arttıkça yeni arazi satın alarak bahçenizi geliştirmeniz gerekiyor. Özellikle hayvanların rahatı için hayvanat bahçenizi geniş tutmak oldukça önemli.

 

ZooCraft: Animal Family'de kullanılan grafik yapısı oyunun eğlencesini oldukça iyi yansıtıyor. Başlangıçtan itibaren eşlik eden oyun rehberi sayesinde yapmanız gereken adımları takip edebiliyorsunuz. Android'in en iyi hayvanat bahçesi simülasyonu oyunları arasında yer alan ZooCraft'a ait apk dosyasını indirerek oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

ZooCraft: Animal Family nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. ZooCraft: Animal Family APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
ZooCraft: Animal Family ekran görüntüleri ZooCraft: Animal Family ekran görüntüleri ZooCraft: Animal Family ekran görüntüleri ZooCraft: Animal Family ekran görüntüleri ZooCraft: Animal Family ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder