Truck Simulator USA ikon

Truck Simulator USA APK

v4.1.0

Truck Simulator USA mobilde en iyi tır sürme deneyimini yaşayabileceğiniz başarılı bir Android simülasyon oyunudur.


Amerika kıtası gibi oldukça büyük bir harita içeren oyunda 18 tekerli tırınızla birlikte nakliye görevlerini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Gerçekçi motor sesi, başarılı detaylara sahip Amerika haritası ve sezgisel kontrolleri ile Truck Simulator USA en iyi Android tır sürme oyunu olmaya aday. Üstelik kariyer modu ve gerçek oyuncularla birlikte oynanan farklı oyun modları ile olduka geniş bir içeriği kullanıcılarla buluşturuyor.


Oyunun başarılı bulduğumuz özellikleri arasında kamyon modelleri de bulunuyor. V8 motora sahip birçok Amerikan marka tırı gayet gerçekçi biçimde modellenmiş ve oynarken büyük zevk veriyor. Oyundaki harita ABD, Kanada ve Meksika ülkelerinde dağlık arazi, şehir ve karlı yollar gibi birçok farklı temaya sahip nakliye görevleri içeriyor. Ancak Yellowstone ve Alaska gibi popüler yerleşim yerlerinin olmaması bizce dezavantaj.


Truck Simulator USA'in grafik kalitesi oldukça yüksek ve akıcı bir görüntü sunuyor. Tamamen ücretsiz olan Truck Simulator USA APK dosyasını indirerek tır sürüş simülasyonu görevlerini tamamlamaya başlayın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Truck Simulator USA oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Truck Simulator USA nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Truck Simulator USA APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Truck Simulator USA ekran görüntüleri Truck Simulator USA ekran görüntüleri Truck Simulator USA ekran görüntüleri Truck Simulator USA ekran görüntüleri Truck Simulator USA ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Truck Simulator USA APK son sürüm güncellemesi ile;

Yeni nesil elektrikli kamyon modelleri eklenmiş,

Şarj istasyonları eklenmiş,

Yeni kamyon türleri eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Truck Simulator USA için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce Truck Simulator USA v2.2.0 için
DriveSimulator