Truck Simulator USA ikon

Truck Simulator USA

v2.2.0

Truck Simulator USA mobilde en iyi tır sürme deneyimini yaşayabileceğiniz başarılı bir Android simülasyon oyunudur.

 

Amerika kıtası gibi oldukça büyük bir harita içeren oyunda 18 tekerli tırınızla birlikte nakliye görevlerini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Gerçekçi motor sesi, başarılı detaylara sahip Amerika haritası ve sezgisel kontrolleri ile Truck Simulator USA en iyi Android tır sürme oyunu olmaya aday. Üstelik kariyer modu ve gerçek oyuncularla birlikte oynanan farklı oyun modları ile olduka geniş bir içeriği kullanıcılarla buluşturuyor.

 

Oyunun başarılı bulduğumuz özellikleri arasında kamyon modelleri de bulunuyor. V8 motora sahip birçok Amerikan marka tırı gayet gerçekçi biçimde modellenmiş ve oynarken büyük zevk veriyor. Oyundaki harita ABD, Kanada ve Meksika ülkelerinde dağlık arazi, şehir ve karlı yollar gibi birçok farklı temaya sahip nakliye görevleri içeriyor. Ancak Yellowstone ve Alaska gibi popüler yerleşim yerlerinin olmaması bizce dezavantaj.

 

Truck Simulator USA'in grafik kalitesi oldukça yüksek ve akıcı bir görüntü sunuyor. Tamamen ücretsiz olan Truck Simulator USA APK dosyasını indirerek tır sürüş simülasyonu görevlerini tamamlamaya başlayın. İyi oyunlar.

Truck Simulator USA nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Truck Simulator USA APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Truck Simulator USA ekran görüntüleri Truck Simulator USA ekran görüntüleri Truck Simulator USA ekran görüntüleri Truck Simulator USA ekran görüntüleri Truck Simulator USA ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.0

GeliştiriciOvidiu Pop

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.10.2018 - 16:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme727

Dosya boyutu 166 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9072

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder