bhop pro ikon

bhop pro APK

v1.9.10

bhop pro APK simülasyon tabanlı geliştirilen keyifli bir platform oyunudur.


Simülasyon tabanlı geliştirilen bhop pro oyununda sonsuz bir parkur deneyimi oyuncuları bekliyor. Oynanışı gayet keyifli olan oyundaki göreviniz engelleri ve düşmanları geçerek parkurun sonuna ulaşmak. Parkur üzerinde atlama gerektiren birçok engel var, ayrıca gözcü gibi karakterler de size engel olmak için platform üzerinde bekliyor. Bölümleri geçebilmek için yavaş yürüme ve zıplama gibi teknikleri kullanarak kimseye yakalanmadan parkurun sonuna ulaşmanız gerekiyor.


bhop pro platform tabanlı ancak oyunun kendine has bir tarzı var. O da tavşan zıplaması denilen özellik. Bu zıplama türünde havada kaldığınız sürece hareketlerinizi kontrol etmeniz şart. Aksi halde bölümü tekrar oynamak durumunda kalabilirsiniz. Bu özelliği tam anlamak için oyunu denemeniz şart. bhop pro APK dosyasını hemen indirin ve karakterinizle keyifli parkur deneyimini yaşamaya başlayın. İyi oyunlar.

bhop pro ekran görüntüleri bhop pro ekran görüntüleri bhop pro ekran görüntüleri bhop pro ekran görüntüleri bhop pro ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder