bhop pro ikon

bhop pro APK

v1.9.10

bhop pro Açıklama

bhop pro APK simülasyon tabanlı geliştirilen keyifli bir platform oyunudur.


Simülasyon tabanlı geliştirilen bhop pro oyununda sonsuz bir parkur deneyimi oyuncuları bekliyor. Oynanışı gayet keyifli olan oyundaki göreviniz engelleri ve düşmanları geçerek parkurun sonuna ulaşmak. Parkur üzerinde atlama gerektiren birçok engel var, ayrıca gözcü gibi karakterler de size engel olmak için platform üzerinde bekliyor. Bölümleri geçebilmek için yavaş yürüme ve zıplama gibi teknikleri kullanarak kimseye yakalanmadan parkurun sonuna ulaşmanız gerekiyor.


bhop pro platform tabanlı ancak oyunun kendine has bir tarzı var. O da tavşan zıplaması denilen özellik. Bu zıplama türünde havada kaldığınız sürece hareketlerinizi kontrol etmeniz şart. Aksi halde bölümü tekrar oynamak durumunda kalabilirsiniz. Bu özelliği tam anlamak için oyunu denemeniz şart. bhop pro APK dosyasını hemen indirin ve karakterinizle keyifli parkur deneyimini yaşamaya başlayın. İyi oyunlar.

bhop pro ekran görüntüleri bhop pro ekran görüntüleri bhop pro ekran görüntüleri bhop pro ekran görüntüleri bhop pro ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.10

Geliştiricibegma

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi11.03.2021 - 19:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme224

Dosya boyutu 72.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10790

GÜVENLİKİndireceğiniz bhop pro APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.begma.bhoppro

APK imzası: 28a2ecd27b405fccb9a1e1fd7c2876efcc6b4375

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder