Craftsman: Building Craft ikon

Craftsman: Building Craft APK

v1.9.215

Craftsman: Building Craft oyunu ile kendi sanal dünyanızı kurun ve yönetin. 


Minecraft benzeri oyun yapısına sahip olan Craftsman'da zanaatkârlığınızı konuşturun; evler, köprüler, yollar, kaleler ve daha fazlasını inşa ederek kendinize sanal bir dünya oluşturun. Oynaması basit ve zevkli olan oyunun çarpıcı grafikleri ve gerçekçi seslendirmeleri ile oldukça keyifli bir oyun deneyimi sizleri bekliyor. Ayrıca hem arkadaşlarınızla hem de tekbaşınıza oynayabileceğiniz birçok oyun modu Craftsman'da yer alıyor.


Minecraft benzeri oyunları seviyorsanız, 8-bit piksel görüntülere sahip Craftsman kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Craftsman: Building Craft APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi sanal dünyanızı inşa etmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Craftsman: Building Craft ekran görüntüleri Craftsman: Building Craft ekran görüntüleri Craftsman: Building Craft ekran görüntüleri Craftsman: Building Craft ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Craftsman APK son sürüm güncellemesinde oyundaki bazı hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Craftsman: Building Craft için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Craftsman: Building Craft v1.9.212 için
Çok güzel ama yükleyemiyorum oyun çıkmıyo Eskiden yüklemiştim