InstLife ikon

InstLife APK

v1.1.6

InstLife farklı farklı hayat kurgularını izleyeceğiniz sürükleyici bir hayat simülasyonu oyunudur.

 

Android ekosisteminde daha önce pek görmediğimiz bir oyun yapısına sahip olan InstLife tam olarak sanal bir hayat simülasyonunu kontrol etmeniz üzerine kurulmuş bir oyun. Bazen bir müzisyen, bazen bir işinsanı ve bazen de 17 yaşındaki bir gencin hayatını konu alan oyun, sizin vereceğiniz kararlar üzerine ilerliyor ve bir şekilde sona eriyor. Oyunu eğlenceli kılan en önemli özelliği, her defasında yeni bir hayatla karşınıza çıkması.

 

Oyunun akışı gayet güzel ama İngilizce olması işleri biraz zorlaştırıyor. Eğer İngilizce bilmiyorsanız çeviri uygulamalarıyla oyunun ne demek istediğini anlamanız mümkün. Ücretsiz olarak oynanabilen InstLife APK dosyasını indirerek sanal hayat simülasyonunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

InstLife ekran görüntüleri InstLife ekran görüntüleri InstLife ekran görüntüleri InstLife ekran görüntüleri InstLife ekran görüntüleri

Yorumlar

InstLife için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce InstLife v1.1.6 için
Oyun asil iniyo