TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ikon

TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri

v5.2

Simülasyon tabanlı geliştirilen TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri, evrenın gizemlerini ve farklı gezegenlerdeki yaşam alanlarını keşfetmeniz gereken başarılı bir bilim kurgu oyunudur.


TerraGenesis'te tüm evren görev alanınız. Yapmanız gereken ise uzaydaki gezegenlerde yaşam alanı geliştirmek. Bildiğiniz gibi Güneş sistemimizde Dünya dışında hiçbir gezegende yaşam belirtisi yok. TerraGenesis'te ise bu yaşam alanlarını kuracak deneyler yapıyor, birçok farklı seçeneği kullanarak kendinize ait bir uzay kolonisi kurmaya çalışıyorsunuz.


Oyunda Mars, Venüs, merkür ve hatta Dünya dahil birçok gezegen var. Bu gezegenler arasında yaşam alanı kurmak ve kolonileri büyütmek hiç de kolay değil. Uzayın fizik kuralları gereği bir yerde bir şey yaparken, öbür gezegende de denge bozulabiliyor. Özellikle hava basıncı, oksijen, deniz seviyesi ve biyokütle geliştirmelerinizi oldukça dikkatli yapmanız, gezegenler arası koloni dengesini elde tutmanızı sağlıyor.


Android bilim kurgu oyunları arasında yer alan TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri'nin en önemli özelliği NASA gibi önde gelen uzay araştırma kuruluşlarının verilerini temel alması. Oyun bu sayede hem gerçekçi hem de bilim kurguyu başarıyla bir araya getiriyor. TerraGenesis APK dosyasını hemen indirerek gezegenlerde yaşam alanını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ekran görüntüleri TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ekran görüntüleri TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ekran görüntüleri TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ekran görüntüleri TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.2

GeliştiriciTilting Point

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 gün önce

Eklenme tarihi12.02.2020 - 12:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme29

Dosya boyutu 289 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10176

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder