TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ikon

TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri APK

v6.34

TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri Açıklama

Simülasyon tabanlı geliştirilen TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri, evrenın gizemlerini ve farklı gezegenlerdeki yaşam alanlarını keşfetmeniz gereken başarılı bir bilim kurgu oyunudur.


TerraGenesis'te tüm evren görev alanınız. Yapmanız gereken ise uzaydaki gezegenlerde yaşam alanı geliştirmek. Bildiğiniz gibi Güneş sistemimizde Dünya dışında hiçbir gezegende yaşam belirtisi yok. TerraGenesis'te ise bu yaşam alanlarını kuracak deneyler yapıyor, birçok farklı seçeneği kullanarak kendinize ait bir uzay kolonisi kurmaya çalışıyorsunuz.


Oyunda Mars, Venüs, merkür ve hatta Dünya dahil birçok gezegen var. Bu gezegenler arasında yaşam alanı kurmak ve kolonileri büyütmek hiç de kolay değil. Uzayın fizik kuralları gereği bir yerde bir şey yaparken, öbür gezegende de denge bozulabiliyor. Özellikle hava basıncı, oksijen, deniz seviyesi ve biyokütle geliştirmelerinizi oldukça dikkatli yapmanız, gezegenler arası koloni dengesini elde tutmanızı sağlıyor.


Android bilim kurgu oyunları arasında yer alan TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri'nin en önemli özelliği NASA gibi önde gelen uzay araştırma kuruluşlarının verilerini temel alması. Oyun bu sayede hem gerçekçi hem de bilim kurguyu başarıyla bir araya getiriyor. TerraGenesis APK dosyasını hemen indirerek gezegenlerde yaşam alanını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri APK son sürüm güncellemesinde oyun deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ekran görüntüleri TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ekran görüntüleri TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ekran görüntüleri TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ekran görüntüleri TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.34

GeliştiriciTilting Point

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi12.02.2020 - 12:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme78

Dosya boyutu 182 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10176

GÜVENLİKİndireceğiniz TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.alexanderwinn.TerraGenesis

APK imzası: e9ed0c0534e57fc0f4616526ffcb60c94f0c2c1f

TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri versiyonları:
  • 1. TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri v5.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder