Overdrive City ikon

Overdrive City APK

v1.4.25.vc1042500.rev55115.b73.release

Overdrive City ile araba şehri kuruluyor.


Simülasyon tabanlı geliştirilen oyun, şehir kurma ve araba yarışını bir araya getiren başarılı bir kurguya sahip. Overdrive City temel olarak hem kendi şehrinizi kurduğunuz hem de araba yarışlarına katılarak kendinizi gösterdiğiniz bir oyun. Şehirde yapacağınız her geliştirme için gerçek zamanlı yarışlara katılmanız ve yarışlardan ödül kazanmanız şart. Özellikle birinci olursanız büyük binalara özel ödüller ve geliştirme seçenekleri kazanıyorsunuz.


Asphalt serisi ile bildiğimiz efsane yarışlar Overdrive City'nin hikayesinde de kendisine yer bulmuş. Gameloft tarafından geliştirilen bu oyunda da sürükleyici ve heyecan dolu araba yarışları sizi bekliyor. Bu sefer yarışırken kendi şehrinizi inşa edecek, özel araçlar üreterek yarışlarda rakiplerinizi fark atacaksınız. Overdrive City'da bildiğimiz lüks marka arabalar var, bunları şehirde kuracağınız modifiye merkezleri ile kendiniz geliştiriyorsunuz.


Gameloft ekibinin geliştirdiği oyun mükemmel grafik kalitesi ve akıcı oyun hikayesiyle öne çıkıyor. Şehir kurma ve yarış tarzını bir araya getiren bu hikayeye katılmak için Overdrive City APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Overdrive City oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Overdrive City nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Overdrive City APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Overdrive City ekran görüntüleri Overdrive City ekran görüntüleri Overdrive City ekran görüntüleri Overdrive City ekran görüntüleri Overdrive City ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Overdrive City APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder