Asphalt 9 Legends ikon

Asphalt 9 Legends APK

v2.2.2a

Android ekosisteminin en iyi yarış oyunu Asphalt yeni üyesiyle karşınızda: Asphalt 9 Legends. Hemen APK dosyasını indirerek gerçek zamanlı yarışlara katılın.


Oyun içerisinde Ferrari, Porsche, Mercedes ve Bugatti gibi üst seviye yarış arabası üreten birçok marka bulunuyor. Başlangıçta elinizdeki yarış arabasının özellikleri düşük oluyor ama yarışlardan kazanacağınız para puanlarla yeni yarış arabaları alabiliyorsunuz. Her yarış arabasının titizlikle tasarlanması yarış deneyimini doğrudan arttırıyor.


Asphalt 9: Legends tüm yarışları gerçek zamanlı olacak şekilde geliştirilmiş. Yarış ekranına geldiğinizde yarışmak istediğiniz 70 pist arasından seçiminizi yapıyor ve yarışa giriyorsunuz. Her pist oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış. Engeller, atlama rampaları, uçurum atlayışları ve kaygan zeminler dahil yarış heyecanını arttıracak birçok detay pistlerde sizi bekliyor. Konsol kalitesinde grafikler kullanılması oyunu adına yakışır bir şekilde efsane yapıyor. Tüm bu özellikleri bir araya getirince Asphalt 9'un Android yarış oyunları arasında en iyisi olduğunu söyleyebiliriz.


Gameloft'un geliştirdiği Asphalt 9 APK dosyasını indirin ve bu sürükleyici yarıştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Asphalt 9 Legends oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Asphalt 9 Legends nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Asphalt 9 Legends APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Asphalt 9 Legends ekran görüntüleri Asphalt 9 Legends ekran görüntüleri Asphalt 9 Legends ekran görüntüleri Asphalt 9 Legends ekran görüntüleri Asphalt 9 Legends ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Asphalt 9 APK son sürüm güncellemesi ile;

Asphalt serisinin 15. yıl dönümüne özel yeni içerikler,

4 efsane Lamborghini modeli eklenmiş,

Lamborghiniye özel yeni sezon kartı eklenmiş,

Lamborghini ödüllü yeni etkinlikler eklenmiş.

Yorumlar

Asphalt 9 Legends için toplam 48 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 ay önce Asphalt 9 Legends v2.2.2a için
Selam.Yeni versiyon geldikte buradanmı indirilecek? Benim isteyim şu ki, xapk versiyonum telefonumda kalsın istediyimde ve ya format oldukta ücretsiz kura bilim ve mb gitmesin. Günceleme versiyonu geldikte ona mb harcayıpmı indirilecek yoksa nasıl? Ben şahsen xapk versiyonu apk versiyona değişmem. İsterim ki xapk versiyon her zaman telefonumda bulunsun.Lütfen esaslı malumat verin. Oyun için teşekkürler,Allah razı olsun. (Neden şu kadar soru soruyorum çünkü hiç bir malumatım yok)
Kullanıcı resmi
hsnDnz1 ay önce Asphalt 9 Legends v2.2.2a için
Son sürüm çıkınca buradan paylaşıyoruz, isterseniz buradan indirebilirsiniz. XAPK dosyası, siz telefonunuzdan silmediğiniz sürece telefonda kalmaya devam eder. Ancak yeni sürüm çıktığında yeni sürüme ait XAPK dosyasını da indirmeniz gerekiyor. Çünkü her sürümde dosya değişiyor.
Ziyaretçi1 ay önce Asphalt 9 Legends v2.2.2a için
Xapk versiyon kaldıralacakmı? Apk versiyon oldukta bende olan xapk versiyon devre dışımı olacak? Güncelmi gelecek? Güncel nasıl ve nereden olacak? Lütfen cevap. Ben xapk versiyonu seviyorum teşekkürler.
Kullanıcı resmi
hsnDnz1 ay önce Asphalt 9 Legends v2.2.2a için
Asphalt son sürümü şu an XAPK olarak mevcut, dosyayı indirebilirsiniz. Güncelleme geldiğinde yeni versiyonu normal şekilde kurduğunuzda veriler silinmeden oyunu güncellemiş olursunuz.
Ziyaretçi1 ay önce Asphalt 9 Legends v2.2.2a için
Selam.Oyun için teşekkürler.Allah razı olsun. Sorum var.Oyun güncellenirse nasıl olacak? Play stor güncelleme getirirse,oyun güncel isteyecekmi? Ve oradanmı güncel olacak?
Ziyaretçi3 ay önce Asphalt 9 Legends v2.1.2a için
Gerçekten hile varmı
Ziyaretçi3 ay önce Asphalt 9 Legends v2.1.2a için
İndiriyosanız normal indirin