Asphalt 9 Legends ikon

Asphalt 9 Legends APK

v3.1.2a

Android ekosisteminin en iyi yarış oyunu Asphalt yeni üyesiyle karşınızda: Asphalt 9 Legends. Hemen APK dosyasını indirerek gerçek zamanlı yarışlara katılın.


Oyun içerisinde Ferrari, Porsche, Mercedes ve Bugatti gibi üst seviye yarış arabası üreten birçok marka bulunuyor. Başlangıçta elinizdeki yarış arabasının özellikleri düşük oluyor ama yarışlardan kazanacağınız para puanlarla yeni yarış arabaları alabiliyorsunuz. Her yarış arabasının titizlikle tasarlanması yarış deneyimini doğrudan arttırıyor.


Asphalt 9: Legends tüm yarışları gerçek zamanlı olacak şekilde geliştirilmiş. Yarış ekranına geldiğinizde yarışmak istediğiniz 70 pist arasından seçiminizi yapıyor ve yarışa giriyorsunuz. Her pist oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış. Engeller, atlama rampaları, uçurum atlayışları ve kaygan zeminler dahil yarış heyecanını arttıracak birçok detay pistlerde sizi bekliyor. Konsol kalitesinde grafikler kullanılması oyunu adına yakışır bir şekilde efsane yapıyor. Tüm bu özellikleri bir araya getirince Asphalt 9'un Android yarış oyunları arasında en iyisi olduğunu söyleyebiliriz.


Gameloft'un geliştirdiği Asphalt 9 APK dosyasını indirin ve bu sürükleyici yarıştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Asphalt 9 Legends oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Asphalt 9 Legends nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Asphalt 9 Legends APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Asphalt 9 Legends ekran görüntüleri Asphalt 9 Legends ekran görüntüleri Asphalt 9 Legends ekran görüntüleri Asphalt 9 Legends ekran görüntüleri Asphalt 9 Legends ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Asphalt 9 APK son sürüm güncellemesinde;

6 farklı elektrikli araç modeli eklenmiş,

Yeni etkinlikler eklenmiş,

Araba ödüllü yeni Grand Prix eklenmiş.

Yorumlar

Asphalt 9 Legends için toplam 55 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce Asphalt 9 Legends v2.4.7a için
merhabalar. xapk dosyası şu hatayı veriyor "IO error, may be there is not sufficient free space for the installation to succeed."
Kullanıcı resmi
hsnDnz11 ay önce Asphalt 9 Legends v2.4.7a için
Merhaba. Telefonunuzda oyunun kurulması için yeterli hafıza yok diyor. Bazı dosyaları silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Ziyaretçi1 yıl önce Asphalt 9 Legends v2.4.7a için
Güzel oyun efsane bir şey. Abi kesin indirin, mükemmel.
Elisah1 yıl önce Asphalt 9 Legends v2.4.7a için
Cok guzel
Ziyaretçi1 yıl önce Asphalt 9 Legends v2.3.4a için
Para hileli demi
Ziyaretçi1 yıl önce Asphalt 9 Legends v2.2.2a için
Asfalt 9 güncelleme gelmiş nasıl güncelerim hocam.. Oyun acılmıyor