Fun Family Racing – Motocross Games ikon

Fun Family Racing – Motocross Games APK

v2.57

Gerçekçi fizik yapısıyla dikkat çeken Fun Family Racing – Motocross Games oyunuyla akrobasi dolu motorsiklet yarışlarına katılıyorsunuz.

 

Oyundaki amacınız farklı zemin ve çevre tasarımlarında düzenlenen yarışlara katılan motorcular arasından sıyrılarak yarışı birinci olarak bitirmek. Oyunda birinci gelmek için bitiş çizgisini ilk geçmenin yanında yarış parkurunda karşınıza çıkan engebe ve çemberlerden akrobatik hareketler yaparak geçmeniz gerekiyor. Seviyelere ayrılmış motorsikletlerin hepsinin farklı akrobasi yetenekleri bulunuyor, yarış parkurları ise Motokros tarzında geliştirildiği için daha farklı ve eğlenceli hareketlere sahip motorsikletleri yarışlardan kazanacağınız para puanlar aracılığıyla satın alabiliyorsunuz.

 

Göz yormayan grafik kalitesine sahip olan Fun Family Racing'de motorsikletlerin kontrolleri tek parmakla sağlanabiliyor. Motorunuz otomatik gazla ilerlerken size düşen ekranın herhangi bir yerine dokunarak motorunuzun akrobatik hareketler yapmasını sağlamak. Tamamen ücresiz olarak indirilebilen oyun boş vakitlerinizi değerlendirmek için iyi bir alternatif diyebiliriz. Oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Fun Family Racing – Motocross Games ekran görüntüleri Fun Family Racing – Motocross Games ekran görüntüleri Fun Family Racing – Motocross Games ekran görüntüleri Fun Family Racing – Motocross Games ekran görüntüleri Fun Family Racing – Motocross Games ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder