Driving Zone 2 ikon

Driving Zone 2 APK

v0.8.7.5

Gerçekçi fizik yapısıyla dikkat çeken Driving Zone 2 ile şehir yarışlarının keyfini çıkarın.


Android yarış oyunları içerisinde başarılı simülasyon yapısıyla öne çıkan Driving Zone 2'de hem şehir içi hem de otoyol tarzı pistlerde yarışlara çıkıyor, yüksek puan toplamaya çalışıyorsunuz. Yarış arabanızı seçerek başladığınız oyunda, arabanızın türüne göre farklı yarış türlerine katılıyorsunuz. Yani, yarışlar sokak ve bölge olarak ikiye ayrılmış durumda. Seçeceğiniz arabaya göre farklı yarışlara katılabiliyorsunuz: Örneğin bir hatchback kasa araba seçerseniz yarışları şehirde yapıyorsunuz; otoyolda yarışmak içinse sedan tarzı bir araba seçebiliyorsunuz.

Driving Zone 2 içerisinde onlarca araba modeli ve kişiselleştirme seçeneği var. Aracın rengini, jantını, hata sürüş profilini etkileyen tüm teknik parçalarını ve iç dekorasyonu dahil birçok özelliği değiştirmeniz mümkün. Tabii bunun için para ödüllerini fazla fazla kazanmanız lazım, bu yüzden yarışlarda yüksek başarı göstermeniz şart. Oyunun keyfini arttıran en önemli özelliğin bu olduğunu söyleyelim, oyun size oldukça geniş bir düzenleme seçeneği sunarak tüm kontrolü size bırakıyor.


Oyunda kullanılan grafik yapısı ve kontrol sistemi de oldukça başarılı. Ücretsiz sunulan Driving Zone 2 APK dosyasını indirerek yarış pistindeki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Driving Zone 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Driving Zone 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Driving Zone 2 ekran görüntüleri Driving Zone 2 ekran görüntüleri Driving Zone 2 ekran görüntüleri Driving Zone 2 ekran görüntüleri Driving Zone 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Driving Zone 2 APK son sürüm güncellemesinde;

Oyun grafikleri geliştirilmiş,

60 FPS grafik modu eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Driving Zone 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Driving Zone 2 v0.36 için
tmm