City Racing Lite - Şehir Yarışı ikon

City Racing Lite - Şehir Yarışı APK

v2.3.3179

City Racing Lite - Şehir Yarışı oyunu ile asfaltı eritmeye hazırlanın.


Android yarış oyunu City Racing Lite üç boyutlu ve akıcı grafikleriyle öne çıkan başarılı bir oyun. Adından anlaşıldiği gibi oyun şehir yarışlarını temel alıyor, şehir atmosferinde yarışırken her oyuncu gibi yarışı birinci bitirmek zorundasınız. Yarışlarda kullanmanız için onlarca süper yarış arabası modelinin yer aldığı oyunda ödül puanlarını toplayın ve piste çıkın.


City Racing Lite'daki yarışlar gerçek oyunculara karşı yapılıyor, ayrıca isteyenler için aynı Wi-Fi ağına bağlı arkadaşlarınızla birlikte oynamayı sağlayan Multiplayer modu da bulunuyor. Kime karşı yarışırsanız yarışın, City Racing Lite'da sadece birinci olanlar yarışı kazanıyor.


Milyonlarca oyuncunun oynadığı City Racing Lite tamamen ücretsiz. City Racing Lite APK dosyasını şimdi indirin ve yarışlardaki yerinizi alın.

City Racing Lite - Şehir Yarışı ekran görüntüleri City Racing Lite - Şehir Yarışı ekran görüntüleri City Racing Lite - Şehir Yarışı ekran görüntüleri City Racing Lite - Şehir Yarışı ekran görüntüleri City Racing Lite - Şehir Yarışı ekran görüntüleri

Yorumlar

City Racing Lite - Şehir Yarışı için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce City Racing Lite - Şehir Yarışı v2.3.3179 için
Nasıl bir oyun
Ziyaretçi2 yıl önce City Racing Lite - Şehir Yarışı v2.3.3179 için
Arkadaşlar nasıl