DUBAI DRIFT 2 ikon

DUBAI DRIFT 2 APK

v2.5.3

DUBAI DRIFT 2 APK oyunu ile gerçek zamanlı drift yarışlarının keyfini çıkarın.


Gerçekçi fizik modellemesi ile dikkat çeken DUBAI DRIFT 2, gerçek oyuncuların kıyasıya drift yaptığı keyifli bir oyun. Oyunun adında geçtiği gibi yarışlar Dubai şehrinde yapılıyor. Yarış pistleri ise sokak, stadyum ve sahil gibi geniş alanlarda yapılıyor. Yarışa katılan her yarışçı sizin gibi gerçek oyunculardan oluşuyor. Bu nedenle arabayı kontrol etmek yarışı kazanmak için önemli bir adım durumunda.


Android drift yarışı oyunları arasında kendine has tarzı ile öne çıkan DUBAI DRIFT 2 tamamen ücretsiz. Kaliteli grafikleri, gerçekçi modellemesi ve üst seviye yarış arabaları ile bu oyunu oynarken kesinlikle keyif alacaksınız. DUBAI DRIFT 2 APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

DUBAI DRIFT 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

DUBAI DRIFT 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. DUBAI DRIFT 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
DUBAI DRIFT 2 ekran görüntüleri DUBAI DRIFT 2 ekran görüntüleri DUBAI DRIFT 2 ekran görüntüleri DUBAI DRIFT 2 ekran görüntüleri DUBAI DRIFT 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

DUBAI DRIFT 2 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Dubai Drift v2.0.6 için
iyi guzel
asphenthos QQ8 yıl önce Dubai Drift v2.0.6 için
Bütün araçlar açık mi