Mad Skills Motocross 3 ikon

Mad Skills Motocross 3 APK

v1.6.0

Mad Skills Motocross 3 Açıklama

Mad Skills Motocross 3 APK, Android telefon ve tabletler için geliştirilen eğlenceli bir motosiklet yarışı oyunudur.


Fantastik motosiklet yarışlarına hazır olun. Dünyanın her yerinden oyuncular Mad Skills Motocross 3'te efsanevi motor yarışlarında buluşuyor. Toprak yollardan ve birçok engelden oluşan pistlerde motosiklet yarışının keyfini çıkarın. Gerçekçi fizik yapısı ile ön plana çıkan oyunda motorunuzla akrobatik sürüşler yapın, gerçek oyunculara karşı mücadele edin.


Mad Skills Motocross 3'ün oyunun öne çıkan özellikleri arasında yüzlerce yarış parkuru olması öne çıkıyor. Hepsi birbirinden farklı engellere sahip olan parkurlar yarış keyfini yükseltiyor. Bunun dışında öne çıkan bir diğer özellik ise motosikletlerin kişiselleştirme seçenekleri. Oyunda bulunan yarış motorları için istediğiniz gibi özelleştirme seçeneği uygulamanız mümkün. Renkler, jantlar, kasklar ve motorcu kıyafetleri gibi ekipmanları kişisel zevkinize uygun olarak tasarlayabilirsiniz.


Turborilla ekibi tarafından gelişttirilen oyun ücretsiz olarak Android oyun severlere sunuluyor. Motosiklet yarışı oyunları içerisinde yeni bir deneyim arıyorsanız Mad Skills Motocross 3 sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Mad Skills Motocross 3 APK dosyasını indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Mad Skills Motocross 3 ekran görüntüleri Mad Skills Motocross 3 ekran görüntüleri Mad Skills Motocross 3 ekran görüntüleri Mad Skills Motocross 3 ekran görüntüleri Mad Skills Motocross 3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder