Rally Fury - Extreme Racing ikon

Rally Fury - Extreme Racing APK

v1.70

Ralli yarışı Rally Fury - Extreme Racing ile rakiplerinizi toza boğun.


Sürüş fiziği ve çevre modellemesindeki başarıyla dikkat çeken Rally Fury'de tüm yarışçılar gerçek oyunculardan oluşuyor. Hem asfalt hem de toprak yollarda yapılacak yarışlarda tek bir amacınız var: Yarışı birinci bitirmek. Bunun için pistte olabildiğince hızlı gitmeniz ve virajları driftle dönmeniz gerekiyor. Tabii ki bunun için de hız ve drift açısından gelişmiş bir yarış arabasına ihtiyacınız var. Rally Fury'de bildiğimiz Mercedes, BMW ve Ferrari gibi markalar bu oyunda yok. Bunların yerine kendi arabaları tasarlanmış ve her araba için çeşitli özelleştirme seçenekleri sunulmuş.


Yarış oyunu deyince akla gelen Nitro yardımcısı Rally Fury'de de bulunuyor. Geriye düştüğünüzde veya atak yapmak istediğinizde Nitro ile arabanızın hızını limitlerin üstüne çıkarmanız mümkün. Otomaik ve manuel başarılı kontrolleri sayesinde nitro altındaki arabayı kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan Rally Fury APK kurulum dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Rally Fury - Extreme Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rally Fury - Extreme Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rally Fury - Extreme Racing ekran görüntüleri Rally Fury - Extreme Racing ekran görüntüleri Rally Fury - Extreme Racing ekran görüntüleri Rally Fury - Extreme Racing ekran görüntüleri Rally Fury - Extreme Racing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Rally Fury APK güncel sürümü ile arabalar için yeni boya seçenekleri eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder