Rally Fury - Extreme Racing ikon

Rally Fury - Extreme Racing

v1.23

Ralli yarışı Rally Fury - Extreme Racing ile rakiplerinizi toza boğun.

 

Sürüş fiziği ve çevre modellemesindeki başarıyla dikkat çeken Rally Fury'de tüm yarışçılar gerçek oyunculardan oluşuyor. Hem asfalt hem de toprak yollarda yapılacak yarışlarda tek bir amacınız var: Yarışı birinci bitirmek. Bunun için pistte olabildiğince hızlı gitmeniz ve virajları driftle dönmeniz gerekiyor. Tabii ki bunun için de hız ve drift açısından gelişmiş bir yarış arabasına ihtiyacınız var. Rally Fury'de bildiğimiz Mercedes, BMW ve Ferrari gibi markalar bu oyunda yok. Bunların yerine kendi arabaları tasarlanmış ve her araba için çeşitli özelleştirme seçenekleri sunulmuş.

 

Yarış oyunu deyince akla gelen Nitro yardımcısı Rally Fury'de de bulunuyor. Geriye düştüğünüzde veya atak yapmak istediğinizde Nitro ile arabanızın hızını limitlerin üstüne çıkarmanız mümkün. Otomaik ve manuel başarılı kontrolleri sayesinde nitro altındaki arabayı kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan Rally Fury'e ait kurulum dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Rally Fury - Extreme Racing ekran görüntüleri Rally Fury - Extreme Racing ekran görüntüleri Rally Fury - Extreme Racing ekran görüntüleri Rally Fury - Extreme Racing ekran görüntüleri Rally Fury - Extreme Racing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.23

GeliştiriciRefuel Games Pty Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi01.01.2018 - 13:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme533

Dosya boyutu 91.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8071

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder