Shift Race ikon

Shift Race APK

v1.59

Shift Race ile arcade yarışların keyfini çıkarın.


Android arcade yarış oyunları arasında yer alan Shift Race ile heyecan dolu yarışlara katılın. Uzun parkurlarda yarışacağınız oyun, kurgusu hem de eğlenceli tarzı ile keyifli bir deneyim sunuyor. Oyun yarış oyunu ama içerisinde sadece araba yarışı yok. Arabanın yanında helikopter ve tekne yarışı gibi farklı araçlarla da yarışıyorsunuz. Hangi aracı kullanırsanız kullanın, önceliğiniz yarışı kazanmak.


Dediğimiz gibi Shift Race arcade tarzında geliştirilmiş bir oyun. Grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Android yarış oyunlarını seviyorsanız Shift Race kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Shift Race APK dosyasını şimdi indirin ve yarışlardaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Shift Race nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Shift Race APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Shift Race ekran görüntüleri Shift Race ekran görüntüleri Shift Race ekran görüntüleri Shift Race ekran görüntüleri Shift Race ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder