Shift Race ikon

Shift Race APK

v1.59

Shift Race Açıklama

Shift Race ile arcade yarışların keyfini çıkarın.


Android arcade yarış oyunları arasında yer alan Shift Race ile heyecan dolu yarışlara katılın. Uzun parkurlarda yarışacağınız oyun, kurgusu hem de eğlenceli tarzı ile keyifli bir deneyim sunuyor. Oyun yarış oyunu ama içerisinde sadece araba yarışı yok. Arabanın yanında helikopter ve tekne yarışı gibi farklı araçlarla da yarışıyorsunuz. Hangi aracı kullanırsanız kullanın, önceliğiniz yarışı kazanmak.


Dediğimiz gibi Shift Race arcade tarzında geliştirilmiş bir oyun. Grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Android yarış oyunlarını seviyorsanız Shift Race kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Shift Race APK dosyasını şimdi indirin ve yarışlardaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Shift Race ekran görüntüleri Shift Race ekran görüntüleri Shift Race ekran görüntüleri Shift Race ekran görüntüleri Shift Race ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.59

GeliştiriciMamboo Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi06.02.2021 - 11:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme41

Dosya boyutu 51.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10758

GÜVENLİKİndireceğiniz Shift Race APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.goplaytoday.shiftrace

APK imzası: 8d4f8220d3e9331ecebe8988e07d1f95faf13170

Shift Race nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Shift Race APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder