Mountain Climb 4x4 : Car Drive ikon

Mountain Climb 4x4 : Car Drive APK

v7.1

Mountain Climb 4x4 Car Drive APK, arazi aracınız ile dağlardaki yollarda ilerlediğiniz gerçekçi bir yarış oyunudur.


Dağ ve tepelerdeki yollarda araba sürmek her zaman keyifli olmuştur. Mountain Climb 4x4 Car Drive APK oyunu ile dağlardaki zorlu yollarda araba sürmenin keyfini çıkaracaksınız. Onlarca bölümden oluşan bu oyunda göreviniz arazi aracınızla beraber dağın tepesine ulaşmak. Yol kenarlarında sürekli uçurum olduğu için arabanızın kontrolünü sağlamak çok önemli. Eğer bölümleri başarıyla tamamlamak istiyorsanız uçurumdan düşmemeye dikkat etmeniz gerekiyor.


Mountain Climb 4x4 Car Drive gerçekçi simülasyon motoru ile dikkat çeken bir yapım. Aracın kontrolleri tamamen size ait, yani siz hangi işlemi yaparsanız arabanız o şekilde hareket ediyor. Bu da oynama keyfini artıran önemli bir unsur. Bunun dışında arazi aracınızın tüm tasarımını geliştirme imkanınız var. Araç rengi, jantlar, spoiler ve benzeri modifiye parçalarını kullanarak arabanızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.


Android off-road yarış oyunu olarak öne çıkan bu yapım tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Mountain Climb 4x4 Car Drive APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Mountain Climb 4x4 : Car Drive ekran görüntüleri Mountain Climb 4x4 : Car Drive ekran görüntüleri Mountain Climb 4x4 : Car Drive ekran görüntüleri Mountain Climb 4x4 : Car Drive ekran görüntüleri Mountain Climb 4x4 : Car Drive ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder