Driving School Sim ikon

Driving School Sim APK

v3.1.0

Araba sürmeyi ve park etme oyunlarını seviyor musunuz? O zaman Driving School Sim APK oyunu tam size göre.


Android araba park etme oyunu Driving School Sim'de onlarca yepyeni araba modeli sizi bekliyor. Spor, SUV, sedan, Hypercar ve Hatchback formlarda tasarlanmış birbirinden güzel onlarca araba Driving School Sim oyununda yer alıyor. Bu geniş araba yelpazesinde tabii ki ilk başta hepsini sürmek mümkün değil. Park görevlerini tamamladıkça kazanacağınız para puan ödüllerini kilitli arabaları açmak ve garajınızdaki arabaların tasarımını değiştirmek için kullanıyorsunuz.


Oyun içerisinde yüzlerce park etme bölümü var. Buna ek olarak araba sürme alıştırmaları yapacağınız bir mod bulunuyor. Araba sürmeye meraklı olan oyuncular için bu mod biçilmez kaftan. Size düşen arabanızı çalıştırmak ve sürmeye başlamak.


Ovidiu Pop ekibi tarafından sunulan Driving School Sim hem grafik kalitesi hem de araç kontrolleri açısından oldukça başarılı. Kokpit kamerası, geniş açılı kamera ve tepe görünümü gibi kamera açılarının yanında arabalar için otomatik ve düz vites seçenekleri mevcut. Driving School Sim APK dosyasını indirip kurun ve arabanızı seçerek sürmeye başlayın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Driving School Sim oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Driving School Sim nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Driving School Sim APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Driving School Sim ekran görüntüleri Driving School Sim ekran görüntüleri Driving School Sim ekran görüntüleri Driving School Sim ekran görüntüleri Driving School Sim ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Driving School Sim APK son sürüm güncellemesinde;

Yeni süper yarış arabaları eklenmiş,

Özel yarışlar için araba ödülleri eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder