Monster Truck Destruction ikon

Monster Truck Destruction

v2.7.9.5

Devasa lastiklere ve dört tekerden çekiş gücüne sahip canavar kamyon ve kamyonetler Monster Truck Destruction ile kullanıcılarla buluşuyor. Üstün çekiş gücüne sahip araçlarla pistlerde yarışmayacak, adeta pistleri kazıyacaksınız. Giriş seviyesi kamyonetinizle ister birebir, isterseniz de şampiyon gruplarında yarışmanız mümkün.

 

Oyun içerisinde onlarca kamyon, 24 farklı seviyede yarışmak için sizi bekliyor. Yarışlardan kazanacağınız parapuanlar sayesinde yeni araçlar satın alabileceğiniz gibi, kullandığınız aracın güç ve performansını arttırmak için de yükseltmeler yapabiliyorsunuz. Monster Truck Destruction'daki araçlarda güç sadece motordan ibaret değil, lastiklerinizin arazi şartlarına uygun olması, motorunuzu besleyecek ve aracınızın gücüne güç katacak önemli bir etken. Bu nedenle tüm güncelleştirmeleri birbirine uyumlu olarak gerçekleştirmek zorundasınız. Aksi halde rakibinize ezilebilirsiniz!

 

Gerçekçi fiziki kamyon modellemeleri ve görsel kalitesi ile yarış heyecanını yüksek tutan Monster Truck'ta araçlar ekran üzerindeki sanal tuşlar ile kolayca kontrol edilebiliyor. Tuş kullanmak istemiyorsanız ayarlar menüsünden eğim ve joystik gibi 4 farklı seçenek ile kontrolleri özelleştirebilirsiniz.

Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

 

Drag arayüzünde geliştirmeler yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Gerçekçi kamyon modellemeleri,

Kolay ve birden fazla kontrol seçenekleri.

Eksileri

Giriş seviyesi zorluğu biraz fazla olduğu için oyuna alışmak çok zor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7.9.5

GeliştiriciODD Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi27.02.2018 - 12:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme642

Dosya boyutu 94.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7314

Güvenlik seçicileri
Monster Truck Destruction eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Monster Truck Destruction versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder