Monster Truck Destruction

Monster Truck Destruction

v2.7.6

Devasa lastiklere ve dört tekerden çekiş gücüne sahip canavar kamyon ve kamyonetler Monster Truck Destruction ile kullanıcılarla buluşuyor. Üstün çekiş gücüne sahip araçlarla pistlerde yarışmayacak, adeta pistleri kazıyacaksınız. Giriş seviyesi kamyonetinizle ister birebir, isterseniz de şampiyon gruplarında yarışmanız mümkün.

 

Oyun içerisinde onlarca kamyon, 24 farklı seviyede yarışmak için sizi bekliyor. Yarışlardan kazanacağınız parapuanlar sayesinde yeni araçlar satın alabileceğiniz gibi, kullandığınız aracın güç ve performansını arttırmak için de yükseltmeler yapabiliyorsunuz. Monster Truck Destruction'daki araçlarda güç sadece motordan ibaret değil, lastiklerinizin arazi şartlarına uygun olması, motorunuzu besleyecek ve aracınızın gücüne güç katacak önemli bir etken. Bu nedenle tüm güncelleştirmeleri birbirine uyumlu olarak gerçekleştirmek zorundasınız. Aksi halde rakibinize ezilebilirsiniz!

 

Gerçekçi fiziki kamyon modellemeleri ve görsel kalitesi ile yarış heyecanını yüksek tutan Monster Truck'ta araçlar ekran üzerindeki sanal tuşlar ile kolayca kontrol edilebiliyor. Tuş kullanmak istemiyorsanız ayarlar menüsünden eğim ve joystik gibi 4 farklı seçenek ile kontrolleri özelleştirebilirsiniz.

Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Monster Truck Destruction v2.7.6 sürümüyle birlikte oyunda yapılan yenilikler şunlar:

 

- Kış seviyeleri eklenmiş,

- Championship modu eklenmiş,

- Zorluk seviyesi güncelleştirmeleri,

- Küçük metin ve görsel iyileştirmeleri yapılmış.

Sevdik

- Gerçekçi kamyon modellemeleri,

- Kolay ve birden fazla kontrol seçenekleri.

Sevmedik

- Giriş seviyesi zorluğu biraz fazla olduğu için oyuna alışmak çok zor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7.6

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme563

Eklenme tarihi1 yıl önce

Dosya boyutu 131 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7314

Monster Truck Destruction Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder