Monster Truck Destruction ikon

Monster Truck Destruction APK

v3.2.3266

Devasa lastiklere ve dört tekerden çekiş gücüne sahip canavar kamyon ve kamyonetler Monster Truck Destruction ile kullanıcılarla buluşuyor. Üstün çekiş gücüne sahip araçlarla pistlerde yarışmayacak, adeta pistleri kazıyacaksınız. Giriş seviyesi kamyonetinizle ister birebir, isterseniz de şampiyon gruplarında yarışmanız mümkün.

 

Oyun içerisinde onlarca kamyon, 24 farklı seviyede yarışmak için sizi bekliyor. Yarışlardan kazanacağınız parapuanlar sayesinde yeni araçlar satın alabileceğiniz gibi, kullandığınız aracın güç ve performansını arttırmak için de yükseltmeler yapabiliyorsunuz. Monster Truck Destruction'daki araçlarda güç sadece motordan ibaret değil, lastiklerinizin arazi şartlarına uygun olması, motorunuzu besleyecek ve aracınızın gücüne güç katacak önemli bir etken. Bu nedenle tüm güncelleştirmeleri birbirine uyumlu olarak gerçekleştirmek zorundasınız. Aksi halde rakibinize ezilebilirsiniz!

 

Gerçekçi fiziki kamyon modellemeleri ve görsel kalitesi ile yarış heyecanını yüksek tutan Monster Truck'ta araçlar ekran üzerindeki sanal tuşlar ile kolayca kontrol edilebiliyor. Tuş kullanmak istemiyorsanız ayarlar menüsünden eğim ve joystik gibi 4 farklı seçenek ile kontrolleri özelleştirebilirsiniz.

Monster Truck Destruction nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Monster Truck Destruction APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri Monster Truck Destruction ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Monster Truck Destruction APK son sürüm ile;

Oyuna Psycho Pat, Badhahit Nüks, Snakebite & Bigfoot 10 Ride isimli yeni kamyonlar eklenmiş,

Küçük hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Gerçekçi kamyon modellemeleri,

Kolay ve birden fazla kontrol seçenekleri.

Eksileri

Giriş seviyesi zorluğu biraz fazla olduğu için oyuna alışmak çok zor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder