Wheel Scale! ikon

Wheel Scale! APK

v2.0.0

Wheel Scale APK minyatür model arabalarla yarışacağınız keyifli bir Android yarış oyunu.


Oyunun yapısı hem basit hem de çok eğlenceli. Çeşitli engellere sahip parkurda minyatür aracınızla birlikte rakiplerinizi geçmek ve birinci olmak için yarışıyorsunuz. Parkurdaki hemen her oyuncu sizin gibi yarışı kazanmak isteyen oyunculardan oluşuyor. Yarışı kazanmanın püf noktası ise arabanızı doğru zamanda yönlendirmek ve gaza basmak. Aksi halde geri düşebilir ve yarışı kaybedebilirsiniz.


Wheel Scale'de yarış için birçok araba türü var. Otomobil, SUV, canavar kamyonlar, büyük otobüsler gibi hemen hemen her çeşit araç mevcut. Oyunun ilk bölümlerinde bunların çoğu kilitli geliyor, yarışlarda başarılı olarak kazanacağınız ödül puanları ile bu kilitleri açmanız gerekiyor. Arabalar kilitli olsa bile Android yarış oyunları arasında Wheel Scale! oldukça keyifli bir deneyim sunuyor.


Arcade tarzı grafikler oyunun keyfini artıracak kadar kaliteli. Hassas ve basit kontroller sayesinde severek oynayacağınız oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Wheel Scale! APK dosyasını hemen indirin ve minyatür arabaların yarışına başlayın. İyi eğlenceler.

Wheel Scale! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Wheel Scale! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Wheel Scale! ekran görüntüleri Wheel Scale! ekran görüntüleri Wheel Scale! ekran görüntüleri Wheel Scale! ekran görüntüleri Wheel Scale! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder