Real Driving Sim ikon

Real Driving Sim APK

v4.3

Real Driving Sim, simülasyon tabanlı geliştirilen ve açık dünya haritasına sahip bir Android araba sürme oyunudur.


Android araba sürme simülasyonu oyunları arasında yer alan Real Driving Sim özellikle geniş açık dünya haritasıyla öne çıkan bir oyun. Gerçekçi araba modellemeleri ve motor sesleri ile oldukça keyifli olan oyunda toplam 80'den fazla araba modeli var. Üstelik sedan, hatchback ve SUV gibi geniş araba yelpazesi bulunuyor. İlk başlarda basit bir arabayla oyuna başlıyorsunuz ama oyun ilerledikçe diğer arabaların kilitleri açılıyor ve garajınızdaki araba sayısını arttırabiliyorsunuz.


Real Driving Sim hem serbest sürüş yapabileceğiniz hem de görevleri tamamlamanız gereken iki farklı oyun moduna sahip. Hangisinde oynarsanız oynayın 20'den fazla şehirde otoyollar, çöller, dağ yolları ve şehir trafiği gibi tüm detaylar iki oyun modunda da yer alıyor. Özellikle görevleri tamamladıkça farklı arabaları aldığınız için aynı yolları farklı araçla geçmek oldukça keyifli oluyor. Android sürüş oyunlarını seviyorsanız Real Driving Sim kesinlikle denemeniz gereken başarılı bir oyun.


Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunu oynamak için Real Driving Sim APK dosyasını hemen indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Real Driving Sim nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Driving Sim APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Driving Sim ekran görüntüleri Real Driving Sim ekran görüntüleri Real Driving Sim ekran görüntüleri Real Driving Sim ekran görüntüleri Real Driving Sim ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Real Driving Sim APK son sürümü ile oyundaki değişiklikler şunlar:

2 yeni motosiklet modeli,

Yeni oyun haritası,

Hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder