Traffic Driver 2 ikon

Traffic Driver 2 APK

v1.0.2

Traffic Driver 2 Açıklama

Traffic Driver 2 APK ile gerçekçi araba sürüş deneyimi oyuncuları bekliyor.


Android yarış oyunları arasında trafikte araba sürme tarzı oldukça popüler. Traffic Driver 2 oyunu da tam olarak bu şekilde tasarlanmış bir oyun. Yani, Traffic Driver 2 oyununda büyük bir şehir haritasında akan trafiğin içerisinde araba süreceksiniz. Arabanızı ister tek başınıza ve internetsiz sürebilir, isterseniz de arkadaşlarınızla veya oyunu oynayan diğer kişilerle birlikte sürebilirsiniz. Çok oyunculu modda tabii ki her oyuncu kendi arabasını sürüyor, ayrıca oyuncular arasında yarış yapmak da mümkün.


Traffic Driver oynaması gayet basit bir araba sürme oyunu. Arabanızı hareket sensörü veya ekrandaki düğmelerle yönlendirebilirsiniz. Arabanızı hızlandırmak için ekranın sağına, yavaşlatmak için de soluna dokunmanız gerek. Elbette bu kontroller varsayılan ayarlar, isterseniz kendi oyun alışkanlığınıza göre bu ayarları değiştirebilirsiniz.


Traffic Driver 2 APK oyunu, Bus Simulator Ultimate ve Truck Simulator Ultimate oyunlarının yapımcısı olan Zuuks ekibi tarafından geliştirilmiş. Bu iki oyunu bilen oyuncular için oyuna alışmak hiç zor değil. Bunun dışında grafik kalitesi ve çevre modellemesi de en az bu oyundakiler kadar başarılı diyebiliriz. Traffic Driver 2 APK dosyasını şimdi indirin ve Android telefon veya tabletinizden oyunu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Traffic Driver 2 ekran görüntüleri Traffic Driver 2 ekran görüntüleri Traffic Driver 2 ekran görüntüleri Traffic Driver 2 ekran görüntüleri Traffic Driver 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2

GeliştiriciZuuks Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.10.2022 - 02:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme115

Dosya boyutu 233 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11180

GÜVENLİKİndireceğiniz Traffic Driver 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zuuks.racing.traffic.driver2

APK imzası: de8cb69ec163a8a5d81715263d0323a5a2bbc257

Traffic Driver 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Traffic Driver 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder