MMX Hill Dash 2 ikon

MMX Hill Dash 2 APK

v5.01.11586

MMX Hill Dash 2 oyunuyla macera dolu off road yarışlarına katılın.


Gerçek oyunculara karşı düzenlenen yarışlarda devasa yarışlarınızla boy gösterecek, zorlu pisti birinci sırada bitirmek için gazlayacaksınız. Onlarca araba modeli ve yarış parkuru bulunan oyunda off road tarzını çok iyi yansıtan bir çevre modellemesi sizleri karşılıyor. Dağ, tepe, köprü, nehir ve taşlık arazi olmak üzere birçok engelden geçerken aracınızın yeteneklerini ortaya koymanız gerekiyor.


Hutch Games ekibinin geliştirdiği oyun ilk serisiyle milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başarmıştı. İkinci seri olan MMX Hill Dash 2 ise tamamen yenilenen grafik yapısı, kontrol sistemi ve haritalarla yine çok iddialı bir oyun olmuş. Canavar kamyonlar, devasa tekerlere sahip SUV modelleri ve hız odaklı yarış arabalarıyla Android off road yarış oyunları içerisinde MMX Hill Dash 2 kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. MMX Hill Dash 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek yarıştaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

MMX Hill Dash 2 ekran görüntüleri MMX Hill Dash 2 ekran görüntüleri MMX Hill Dash 2 ekran görüntüleri MMX Hill Dash 2 ekran görüntüleri MMX Hill Dash 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performansı geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Mükemmel grafik yapısı,

Çeşitli araba modelleri,

Yeterli harita sayısı,

Başarılı oyun motoru.

Eksileri

Türkçe dil desteği yok.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder