iGP Manager ikon

iGP Manager APK

v3.42

iGP Manager oyunu ile Grand Prix (Formula) yarışlarında boy gösterin.


iGP Manager, kendi Grand Prix yarış ekibinizi kurup yöneteceğiniz gerçek zamanlı bir yarış oyunudur. Formula F1 yarışlarını bilmeyen yoktur. iGP Manager tam olarak bu yarışları Android cihazınızda oynamanızı sağlayan gerçek zamanlı bir deneyim sunuyor. Çevrimiçi ve gerçek oyunculara karşı yarışacağınız oyunda yarış manageri yani yöneticisi olarak katılıyor; takımınızın başarıya ulaşması için mücadele ediyorsunuz.


Oyun manager teması üzerine kurulduğu için direk yarış şoförü olarak oynamıyorsunuz, bunun yerine temel göreviniz yarışı kazanmayı sağlayacak tüm faktörlerle ilgilenmek. Bunlar arasında araçların bakımı, yarış pilotlarının fiziki durumu ve antrenmanları gibi birçok görev yer alıyor. iGP Manager'in diğer özellikleri arasında artırılmış gerçeklik ile desteklenmiş hava durumu özelliği ve canlı yarış simülasyonu öne çıkıyor. Oyundaki yarışlar tamamen sizin gibi gerçek oyuncular tarafından yönetilen takımlar arasında yapılıyor ve en fazla 32 yarışçı bir arada yarışabiliyor.


iGP Manager oyununun grafikleri oldukça kaliteli. Akıcı kurgusu ve mükemmele yakın oyun motoru sayesinde Android formula yarışı oyunları arasında iGP Manager bir adım önde diyebiliriz. Android yarış oyunlarını seviyorsanız iGP Manager kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. iGP Manager APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve yarışlardaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

iGP Manager ekran görüntüleri iGP Manager ekran görüntüleri iGP Manager ekran görüntüleri iGP Manager ekran görüntüleri iGP Manager ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder