Hovercraft: Takedown ikon

Hovercraft: Takedown APK

v1.6.3

Hovercraft: Takedown yarış ve savaş tarzını bir araya getiren keyifli bir Android oyunu.


Bir tür savaş yarışı diyebileceğimiz Hovercraft: Takedown oyununda kendinize özel arabalar yaparak pistlere çıkıyorsunuz. Yapacağınız her araba bir çeşit yarış arabası gibi oluyor, ancak bu sefer oyunda sadece yarış yok savaş da var. Temel göreviniz sadece yarışı kazanmak değil, aynı zamanda düşmanı yok etmek. Bunun için de araba modelinizi yaparken uygun gördüğünüz silah seçeneklerini kullanmak.


Hovercraft: Takedown'ın hikayesi sadece bu kadar değil. Hovercraft otobanlarını işgal etmiş haydutlarla mücadele ederken birçok aksiyon dolu sahne sizi bekliyor olacak. Yüksek kaliteli grafikler ve seslerle güçlendirilen oyun gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Hovercraft: Takedown APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirebilir ve oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Hovercraft: Takedown nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hovercraft: Takedown APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hovercraft: Takedown ekran görüntüleri Hovercraft: Takedown ekran görüntüleri Hovercraft: Takedown ekran görüntüleri Hovercraft: Takedown ekran görüntüleri Hovercraft: Takedown ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder