Hovercraft: Takedown ikon

Hovercraft: Takedown APK

v1.6.3

Hovercraft: Takedown Açıklama

Hovercraft: Takedown yarış ve savaş tarzını bir araya getiren keyifli bir Android oyunu.


Bir tür savaş yarışı diyebileceğimiz Hovercraft: Takedown oyununda kendinize özel arabalar yaparak pistlere çıkıyorsunuz. Yapacağınız her araba bir çeşit yarış arabası gibi oluyor, ancak bu sefer oyunda sadece yarış yok savaş da var. Temel göreviniz sadece yarışı kazanmak değil, aynı zamanda düşmanı yok etmek. Bunun için de araba modelinizi yaparken uygun gördüğünüz silah seçeneklerini kullanmak.


Hovercraft: Takedown'ın hikayesi sadece bu kadar değil. Hovercraft otobanlarını işgal etmiş haydutlarla mücadele ederken birçok aksiyon dolu sahne sizi bekliyor olacak. Yüksek kaliteli grafikler ve seslerle güçlendirilen oyun gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Hovercraft: Takedown APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirebilir ve oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Hovercraft: Takedown ekran görüntüleri Hovercraft: Takedown ekran görüntüleri Hovercraft: Takedown ekran görüntüleri Hovercraft: Takedown ekran görüntüleri Hovercraft: Takedown ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.3

GeliştiriciHigh Score Hero LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi23.08.2021 - 21:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme38

Dosya boyutu 39.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10908

GÜVENLİKİndireceğiniz Hovercraft: Takedown APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.highscorehero.takedown

APK imzası: ddbf04dbe062af2eb82028516f49bf5b6cca302d

Hovercraft: Takedown nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hovercraft: Takedown APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder