Cyberline Racing ikon

Cyberline Racing APK

v1.0.10517

Klasik yarış oyunlarından farklı olarak araç üzerindeki ekipmanlarla rakiplerinizle savaştığınız Cyberline Racing, muhteşem hızlı arabaları aynı zamanda bir savaş makinesine çeviriyor. Hem yarış hem de aksiyon dolu savaşın heyecanını aynı anda kullanıcılarına yaşatan oyunda yarışı birinci bitirmek hiç de kolay değil.

 

Ölüm yarışı olarak tanıtılan Cyberline Racing füzeden mayına, elektro şoktan makineli tüfeğe kadar bir çok yok edici silahı düşmanlarınızı yok etmeniz için sizlere sunuyor. Yarış sonrasında kazandığınız para puanlar ile birlikte araçlarınızı ve ekipmanlarınızı geliştirmeli, rakiplerinizden her zaman bir adım önde olmalısınız.

 

Ayrıca birinci sıraya geçtiğinizde arkanızdan gelecek saldırılara karşı aracınızı güçlendirmeli, mayın tuzakları kurarak rakiplerinizi kendinizden uzak tutmalısınız. İyi oyunlar!

Cyberline Racing ekran görüntüleri Cyberline Racing ekran görüntüleri Cyberline Racing ekran görüntüleri Cyberline Racing ekran görüntüleri Cyberline Racing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Cyberline Racing v1.0.10517 versiyonuyla birlikte:

 

- Silah sistemi yeniden tasarlanmış,

- Araba kilidini kaldırma seçenekleri eklenmiş,

- Balans ayarları yapılmış.

Yorumlar

Cyberline Racing için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Cyberline Racing v1.0.10053 için
Bence guzdl bir oyun
Ziyaretçi5 yıl önce Cyberline Racing v1.0.10053 için
Cokuzel