Mad City Crime 3 New stories ikon

Mad City Crime 3 New stories APK

v1.41

Mad City Crime 3 New stories açık bir şehir haritası içeren eğlenceli bir mafya oyunu.

 

GTA benzeri bir oynanışa sahip olan Mad City Crime 3'te şehrin altını üstüne getirmek size düşüyor. Oyunda yöneteceğiniz karakterle birlikte mafya görevlerini yerine getiriyor ve polisten kaçıyorsunuz. Görevinizi yerine getirirken şehirdeki tüm araçları kullanma şansınız var. Hangi arabayı beğenirseniz, onu çalın ve gaza basın. Oyunda en önemli nokta polise yakalanmamak. İlerleyen bölümlerde büyük bir mafya babası olmak istiyorsanız, yeteneğinizi diğer mafyalara göstermek ve yeri geldiğinde onlarla çarpışmak zorundasınız.

 

Mad City Crime 3'te HD kalite renk dengesi olsa da şehir modellemesi daha iyi olabilirdi, ancak grafikler yine de oynanacak düzeyde. Ücretsiz geliştirilen oyuna ait APK dosyasını Cepde üzerinden indirin ve mafyanın içine karışın. İyi oyunlar.

Mad City Crime 3 New stories ekran görüntüleri Mad City Crime 3 New stories ekran görüntüleri Mad City Crime 3 New stories ekran görüntüleri Mad City Crime 3 New stories ekran görüntüleri

Yorumlar

Mad City Crime 3 New stories için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Mad City Crime 3 New stories v1.41 için
Oyun full guzel yaa