Hot Slide ikon

Hot Slide APK

v1.4.41

Android Hot Slide APK yarış oyunu ile gerçek oyunculara karşı yarışmanın keyfini çıkarın.


Araba sürme yeteneklerinize güveniyor musunuz? Hot Slide oyunuyla ne kadar iyi bir şoför olduğunuzu herkese gönderin. Oyunumuz gerçek zamanlı araba yarışlarına ev sahipliği yapıyor. Yani oyundaki tüm yarışçılar sizin gibi tamamen gerçek oyuncular. Her biri özel motora sahip yarış arabalarından birisini seçin ve iyi bir şoför olduğunuzu ispatlayın.


Hot Slide'daki yarışlara ister solo, yani tek başınıza isterseniz de lig bünyesinde onlarca yarışçıyla katılabiliyorsunuz. Oyundaki tüm arabalar yarış için geliştirilmiş, ama sizi öne geçirecek özellik sürüş yetenekleriniz. Pistte yarışırken doğru zamanlamayla gaz ve dönüşleri yaparak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.


Android yarış oyunları arasında yer alan ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bu oyun tamamen ücretsiz. Hot Slide APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve gerçek oyunculara karşı yarışmanın keyfini çıkarın. İyi oyunlar.

Hot Slide nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hot Slide APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hot Slide ekran görüntüleri Hot Slide ekran görüntüleri Hot Slide ekran görüntüleri Hot Slide ekran görüntüleri Hot Slide ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder