Hot Slide ikon

Hot Slide APK

v1.4.92

Hot Slide Açıklama

Android Hot Slide APK yarış oyunu ile gerçek oyunculara karşı yarışmanın keyfini çıkarın.


Araba sürme yeteneklerinize güveniyor musunuz? Hot Slide oyunuyla ne kadar iyi bir şoför olduğunuzu herkese gönderin. Oyunumuz gerçek zamanlı araba yarışlarına ev sahipliği yapıyor. Yani oyundaki tüm yarışçılar sizin gibi tamamen gerçek oyuncular. Her biri özel motora sahip yarış arabalarından birisini seçin ve iyi bir şoför olduğunuzu ispatlayın.


Hot Slide'daki yarışlara ister solo, yani tek başınıza isterseniz de lig bünyesinde onlarca yarışçıyla katılabiliyorsunuz. Oyundaki tüm arabalar yarış için geliştirilmiş, ama sizi öne geçirecek özellik sürüş yetenekleriniz. Pistte yarışırken doğru zamanlamayla gaz ve dönüşleri yaparak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.


Android yarış oyunları arasında yer alan ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bu oyun tamamen ücretsiz. Hot Slide APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve gerçek oyunculara karşı yarışmanın keyfini çıkarın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Hot Slide APK son sürüm güncellemesinde oyundaki arabalar dengelenmiş, yeni paketler eklenmiş ve yeni modifiye seçenekleri eklenmiş.

Hot Slide ekran görüntüleri Hot Slide ekran görüntüleri Hot Slide ekran görüntüleri Hot Slide ekran görüntüleri Hot Slide ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.92

GeliştiriciTapcheer

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi13.07.2021 - 21:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme48

Dosya boyutu 171 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10892

GÜVENLİKİndireceğiniz Hot Slide APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tapcheer.hotslide

APK imzası: 9b09c7fbd18013be98a4922b33ec7b4e6f6f8ed6

Hot Slide eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hot Slide versiyonları:
  • 1. Hot Slide v1.4.41

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder