Train Ramp Jumping ikon

Train Ramp Jumping APK

v0.0.4

Train Ramp Jumping Açıklama

Train Ramp Jumping oyununda sıradışı bir tren yarışı sizi bekliyor.


Tren yolculuğu en güvenli seyahatlerden birisi, ancak uçan bir trenle ne kadar güvende olabilirsiniz? Train Ramp Jumping oyunu, tren yolculuğu yaparken yüksek rampalardan atlayacağınız fantastik bir kurguyla karşınıza çıkıyor. Oyundaki amacınız, yüksek hızda trenle ilerlerken olabildiğince en uzun mesafeye uçmak ve treni yok etmek. Uçarak yok edilmeyi bekleyen onlarca tren modeli var. Hepsi de parçalanmak için Android oyun severleri bekliyor.


BoomBit oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Train Ramp Jumping oyunu tamamen ücretsiz. Kaliteli grafik modellemesi ve seslendirmeleri sayesinde severek oynayacağınız oyuna hemen başlamak için Train Ramp Jumping APK dosyasını indirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Train Ramp Jumping ekran görüntüleri Train Ramp Jumping ekran görüntüleri Train Ramp Jumping ekran görüntüleri Train Ramp Jumping ekran görüntüleri Train Ramp Jumping ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.4

GeliştiriciBoomBit Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi26.03.2022 - 20:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme7

Dosya boyutu 96.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11019

GÜVENLİKİndireceğiniz Train Ramp Jumping APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.train.ramp.jumping

APK imzası: e7bc5d7af8ef63564b90d3300fea2802096af7fe

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder