Car Eats Car 5 - Savaş Arenası ikon

Car Eats Car 5 - Savaş Arenası APK

v1.0.73

Car Eats Car 5 - Savaş Arenası Açıklama

Car Eats Car 5 APK oyunu ile üst düzey aksiyon dolu yarışlara hazır olun.


Dinamik sürüş modellemesiyle dikkat çeken Car Eats Car 5 oyununda güçlü bir yarış arabasının sürücü koltuğuna oturacak ve rakiplerinizi yok ederek yarışı kazanmaya çalışacaksınız. Büyük bir arenada düzenlenen yarışlarda her oyuncu rakibini yok etmekle görevli. Bunu başarabilmek için sadece güçlü araba yeterli değil, aynı zamanda güçlü silahlara da ihtiyacınız olacak. Car Eats Car serisi normalde hep aynı tarzda geliştirilmişti ancak Car Eats Car 5 oyunu ile battle modu da oyuna eklenmiş. Böylece, yarışı kazanmak için hayatta kalmak çok önem taşıyor.


Car Eats Car 5'te iki farklı oyun modu var. Birincisi, sürücü kariyerinizi geliştireceğiniz Kariyer Modu. İkincisi ise PvP tabanlı geliştirilen battle arena modudur. Özellikle ikinci oyun modunda gerçek oyunculara karşı savaşmak oyunun en keyifli özelliği diyebiliriz. Üç boyutlu (3D) grafik yapısı ve aksiyon dolu hikaye odaklı oyun yapısı ile Car Eats Car 5 kesinlikle denemeniz gereken bir Android oyun olmuş. Car Eats Car 5 APK kurulum dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Car Eats Car 5 - Savaş Arenası ekran görüntüleri Car Eats Car 5 - Savaş Arenası ekran görüntüleri Car Eats Car 5 - Savaş Arenası ekran görüntüleri Car Eats Car 5 - Savaş Arenası ekran görüntüleri Car Eats Car 5 - Savaş Arenası ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.73

GeliştiriciSMOKOKO GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi10.06.2023 - 17:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 160 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11448

GÜVENLİKİndireceğiniz Car Eats Car 5 - Savaş Arenası APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.smokoko.careatscar5

APK imzası: 1fc1fcd492c5bac4c14fcb3ee6081832459ae604

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder