Hill Climb Racing 2 ikon

Hill Climb Racing 2 APK

v1.37.4

Fingersoft tarafından geliştirilen Hill Climb Racing baştan sona yenilendiği ikinci versiyonu ile oyunseverlerin karşısında.


Mini araçlarla eğlenceli bir tepe tırmanma yarışı tarzına sahip olan oyun araç ve sürücü geliştirmeleri sayesinde rakiplerinizden öne geçmek için gerekli olan tüm seçenekleri size sunuyor. İster aracınızın süspansiyon veya motorunu; isterseniz de sürücünüzün saç veya kıyafet stilini değiştirerek karizmasını arttırın.


Hill Climb Racing 2'de birinci versiyona göre en çok dikkat çeken özellik multiplayer (çoklu oyuncu) modu. Yeni sürümle birlikte arkadaşlarınızla dağ ve tepe yarışında mücadele edebilir; liderlik tablosunda yukarılara çıkmak için rekabet edebilirsiniz.

Hill Climb Racing 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hill Climb Racing 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hill Climb Racing 2 ekran görüntüleri Hill Climb Racing 2 ekran görüntüleri Hill Climb Racing 2 ekran görüntüleri Hill Climb Racing 2 ekran görüntüleri Hill Climb Racing 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hill Climb Racing 2 APK son sürüm ile birlikte oyunda yapılan değişiklikler şöyle:

Frostfire Cavern isimli yeni kupa eklenmiş,

Yeni macera dolu turlar eklenmiş,

Yeni araç tasarımları eklenmiş.

Yorumlar

Hill Climb Racing 2 için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Hill Climb Racing 2 v1.6.0 için
Simdi yuklendi oynadim cok iyi muhtesem
Ziyaretçi5 yıl önce Hill Climb Racing 2 v1.6.0 için
Hala yuklenmedi
Ziyaretçi5 yıl önce Hill Climb Racing 2 v1.3.0 için
Cok iyi bir oyun ✌
Ziyaretçi5 yıl önce Hill Climb Racing 2 v1.3.0 için
Oyun guzel de para hilesi varmi
Fanlar kıralı efsane kardeşler6 yıl önce Hill Climb Racing 2 v1.1.8 için
Güzel oyun srviyorum böyle oyunları