Racing Xtreme: Fast Rally Driver 3D ikon

Racing Xtreme: Fast Rally Driver 3D APK

v1.07

Racing Xtreme ile devasa arabaların arazi yarışlarına katılın.

 

Offroad tarzı yarış yapısıyla dikkat çeken oyunda 4x4, arazi, SUV, Jeep ve kamyonlardan oluşan devasa araçlarla birlikte sürükleyici arazi yarışlarına katılıyor, rakiplerinizi geçmeye çalışıyorsunuz. Onlarca toprak ve tozlu yol haritasına sahip olan Racing Xtreme'de araçların arazi şartlarına uyum sağlaması için geliştirme parçaları bulunuyor. Yarışlardan kazanacağınız para puanlarla isterseniz arabanızı geliştirebilir, isterseniz de yeni araba satın alabilirsiniz.

 

Racing Xtreme'deki arabaların tek bir ortak noktası var: Prombron yapısıyla ihtişamlı görünümleri. Bunun dışında güç ve sürüş zevki tamamen farklı. Bu yüzden her araba yarış sırasında farklı bir zevk veriyor. Yüksek kaliteli grafikler ve detaylı çevre modellemesi de oyunun keyfini oldukça etkiliyor.

 

Ücretsiz olan Racing Xtreme APK dosyasını indirerek arazi yarışlarındaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Racing Xtreme: Fast Rally Driver 3D ekran görüntüleri Racing Xtreme: Fast Rally Driver 3D ekran görüntüleri Racing Xtreme: Fast Rally Driver 3D ekran görüntüleri Racing Xtreme: Fast Rally Driver 3D ekran görüntüleri Racing Xtreme: Fast Rally Driver 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder