Merge Truck: Monster Truck ikon

Merge Truck: Monster Truck APK

v2.27.00

Merge Truck: Monster Truck Açıklama

Merge Truck: Monster Truck APK, mini canavar kamyonlarla yarışacağınız eğlenceli bir oyun.


Arcade tarzı yarış oyunu olan Merge Truck: Monster Truck oyununda minyatür tasarımlarda geliştirilmiş canavar kamyonlarla birlikte yarışacaksınız. Oynaması gayet basit olan bu oyun, birbirinden renkli arabaları seçerek ilerlemeniz gereken bir kurguya sahip. Onlarca araç içerisinden hangisi hızlı ise onu bulmanız ve seçerek yarışmanız gerek. Seçiminizi yaparken arabanızın rakiplerinizin arabalarından hızlı olmasına dikkat etmeniz şart.


Android oyun kategorisinde eğlenceli içeriğiyle dikkat çeken bu oyun tamamen ücretsiz olarak oynanıyor. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için Android oyun arıyorsanız Merge Truck: Monster Truck tam size göre. Oyuna ait APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Merge Truck: Monster Truck ekran görüntüleri Merge Truck: Monster Truck ekran görüntüleri Merge Truck: Monster Truck ekran görüntüleri Merge Truck: Monster Truck ekran görüntüleri Merge Truck: Monster Truck ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.27.00

GeliştiriciNOXGAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi21.05.2023 - 12:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1

Dosya boyutu 80.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11423

GÜVENLİKİndireceğiniz Merge Truck: Monster Truck APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.noxgames.merge.truck

APK imzası: 67e2199ec7b2d8ad0f39ee8eb794d7d5419dfad0

Merge Truck: Monster Truck nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Merge Truck: Monster Truck APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder