Blocky Roads ikon

Blocky Roads APK

v1.3.7

Blocky Roads ile kendi arabanızı inşa edin, fantastik yollarda yarışmaya katılın.


Oyun yarış oyunu gibi görünse de aslında bir hikayesi var. Bu hikayede kasırga yüzünden yıkılmış bir çiftliği tekrar inşa etmek için yarışıyorsunuz. Çiftliği eski günlerine döndürmek için yapmanız gereken kendi arabanızı inşa etmek ve gerçek oyunculara karşı yarışmak.


Oyunun ilk başlarında hazırda 9 tane araba var. Bunlardan birisini seçerek yarışlara başlamanız mümkün. İlerleyen bölümlerde kendi arabanızı inşa etmenize olanak veren araç editörü kullanıma açılıyor. Burada yapacağınız her geliştirmek parkurdaki başarınızı önemli derecede etkileyecek. Yarışları kazanmak için doğru parçaları seçerek güçlü bir araba inşa etmeniz gerektiğini unutmayın.


Blocky Roads'ı özel kılan bir özelliği de yarış pistleri. Bildiğimiz asfalt yarış pistleri bu oyunda yok. Onun yerine dağlar, tepeler ve vadilerden geçen toprak yollar var. Özellikle yolların manzarası oyunun keyfini çokça artırıyor.


Oynaması hem ücretsiz hem de keyifli olan Blocky Roads yüksek kaliteli grafikleriyle kesinlikle denemeniz gereken bir yapım durumunda. Blocky Roads APK dosyasını indirerek eğlenceli yarışlardaki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Blocky Roads nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Blocky Roads APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Blocky Roads ekran görüntüleri Blocky Roads ekran görüntüleri Blocky Roads ekran görüntüleri Blocky Roads ekran görüntüleri Blocky Roads ekran görüntüleri

Yorumlar

Blocky Roads için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Blocky Roads v1.0.0 için
Ya yeni sürüm gelsin lütfen
Ziyaretçi7 yıl önce Blocky Roads v1.0.0 için
Lütfen bitirilmis ve hacklenmiş versiyonunu yapın
Ziyaretçi8 yıl önce Blocky Roads v1.0.0 için
Bitirilmişini de yapın