Blocky Roads ikon

Blocky Roads APK

v1.3.7

Blocky Roads Açıklama

Blocky Roads ile kendi arabanızı inşa edin, fantastik yollarda yarışmaya katılın.


Oyun yarış oyunu gibi görünse de aslında bir hikayesi var. Bu hikayede kasırga yüzünden yıkılmış bir çiftliği tekrar inşa etmek için yarışıyorsunuz. Çiftliği eski günlerine döndürmek için yapmanız gereken kendi arabanızı inşa etmek ve gerçek oyunculara karşı yarışmak.


Oyunun ilk başlarında hazırda 9 tane araba var. Bunlardan birisini seçerek yarışlara başlamanız mümkün. İlerleyen bölümlerde kendi arabanızı inşa etmenize olanak veren araç editörü kullanıma açılıyor. Burada yapacağınız her geliştirmek parkurdaki başarınızı önemli derecede etkileyecek. Yarışları kazanmak için doğru parçaları seçerek güçlü bir araba inşa etmeniz gerektiğini unutmayın.


Blocky Roads'ı özel kılan bir özelliği de yarış pistleri. Bildiğimiz asfalt yarış pistleri bu oyunda yok. Onun yerine dağlar, tepeler ve vadilerden geçen toprak yollar var. Özellikle yolların manzarası oyunun keyfini çokça artırıyor.


Oynaması hem ücretsiz hem de keyifli olan Blocky Roads yüksek kaliteli grafikleriyle kesinlikle denemeniz gereken bir yapım durumunda. Blocky Roads APK dosyasını indirerek eğlenceli yarışlardaki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Blocky Roads ekran görüntüleri Blocky Roads ekran görüntüleri Blocky Roads ekran görüntüleri Blocky Roads ekran görüntüleri Blocky Roads ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.7

GeliştiriciDogByte Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi07.03.2020 - 12:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme55029

Dosya boyutu 46.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10244

GÜVENLİKİndireceğiniz Blocky Roads APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.crescentmoongames.blocky_roads

APK imzası: abca887a06aa888e6d12f4e0772dac545ae6577b

Blocky Roads eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Blocky Roads versiyonları:
  • 1. Blocky Roads v1.0.0

Blocky Roads nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Blocky Roads APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.0

16 kullanıcı oyuna göre

Blocky Roads için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 yıl önce Blocky Roads v1.0.0 için
Ya yeni sürüm gelsin lütfen
Ziyaretçi9 yıl önce Blocky Roads v1.0.0 için
Lütfen bitirilmis ve hacklenmiş versiyonunu yapın
Ziyaretçi9 yıl önce Blocky Roads v1.0.0 için
Bitirilmişini de yapın