Demolition Derby 2 ikon

Demolition Derby 2

v1.3.10

Demolition Derby 2 oyunuyla çelik arabaların aksiyon dolu yarışına katılın.

 

Oyun Amerika tarzı bir yarış kurgusuna sahip. Arabalar çelik ve yarışta her şey serbest. Rakiplerinize çarpın, takla attırın ve yarışı kazanın. Çelikten yapılmış arabalar sağlam olabilir, ama onlarca geliştirme seçeneği sayesinde arabaların gücü birbirinden farklı. Yarışlardan kazanacağınız ödül puanlarını arabanızın çelik gücünü ve motorunu yükseltmek için kullanmanız şart.

 

Demolition Derby 2'de 55 farklı yarış pisti ve onlarca yarış arabası bulunuyor. Temel oyun modu çarpışma yarışı ancak isterseniz şehir trafiği veya serbest sürüş modunda da oyunu oynayabilirsiniz. En zevkli olan bölümün çarpışma yarışı olduğunu belirtelim, rakiplere çarparak yarışmak hızınızı düşürmek yerine yarışı kazanmanızı sağlıyor.

 

Oyunda kullanılan üç boyutlu grafik yapısı gayet yeterli düzeyde. Araç kontrol düğmeleri de gayet sezgisel çalışıyor. Farklı tarzda yarış oyunu arıyorsanız Demolition Derby 2 sizin için iyi bir alternatif olabilir. Ücretsiz olan Demolition Derby 2 APK dosyasını indirerek yarıştaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Demolition Derby 2 ekran görüntüleri Demolition Derby 2 ekran görüntüleri Demolition Derby 2 ekran görüntüleri Demolition Derby 2 ekran görüntüleri Demolition Derby 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.10

GeliştiriciBeer Money Games!

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi23.03.2018 - 14:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme129

Dosya boyutu 92.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8455

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder