Demolition Derby 2 ikon

Demolition Derby 2 APK

v1.3.10

Demolition Derby 2 oyunuyla çelik arabaların aksiyon dolu yarışına katılın.

 

Oyun Amerika tarzı bir yarış kurgusuna sahip. Arabalar çelik ve yarışta her şey serbest. Rakiplerinize çarpın, takla attırın ve yarışı kazanın. Çelikten yapılmış arabalar sağlam olabilir, ama onlarca geliştirme seçeneği sayesinde arabaların gücü birbirinden farklı. Yarışlardan kazanacağınız ödül puanlarını arabanızın çelik gücünü ve motorunu yükseltmek için kullanmanız şart.

 

Demolition Derby 2'de 55 farklı yarış pisti ve onlarca yarış arabası bulunuyor. Temel oyun modu çarpışma yarışı ancak isterseniz şehir trafiği veya serbest sürüş modunda da oyunu oynayabilirsiniz. En zevkli olan bölümün çarpışma yarışı olduğunu belirtelim, rakiplere çarparak yarışmak hızınızı düşürmek yerine yarışı kazanmanızı sağlıyor.

 

Oyunda kullanılan üç boyutlu grafik yapısı gayet yeterli düzeyde. Araç kontrol düğmeleri de gayet sezgisel çalışıyor. Farklı tarzda yarış oyunu arıyorsanız Demolition Derby 2 sizin için iyi bir alternatif olabilir. Ücretsiz olan Demolition Derby 2 APK dosyasını indirerek yarıştaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Demolition Derby 2 ekran görüntüleri Demolition Derby 2 ekran görüntüleri Demolition Derby 2 ekran görüntüleri Demolition Derby 2 ekran görüntüleri Demolition Derby 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder