Hovercraft: Savaş Arenası ikon

Hovercraft: Savaş Arenası APK

v1.4.4

Hovercraft: Savaş Arenası oyunuyla aksiyon dolu yarışlara katılın.

 

Özel araçları inşa ederek yarışacağınız oyun PvP tabanlı ve 3'e 3 oyun modlarıyla aksiyon kurgusunu yaşatıyor. Hovercraft: Savaş Arenası'nı başarılı yapan en önemli özelliği, yarışacağınız araçları, daha doğrusu uçakları tamamen sizin inşa ediyor olmanız. Bunun için kullanabileceğiniz yüzlerce parça ve geliştirme seçeneği var. İstediğiniz gibi aracınızı inşa ederek savaş arenasına çıkıyor ve gerçek oyunculara karşı savaşıyorsunuz.

 

Sıradışı yarış kurgusunu oyuncularla buluşturan Hovercraft'ta aracınız için onlarca silah ve savunma desteği de var. Üçlü roket atar, dürbünlü tüfek, takipçi lazer, kalkan ve hızlı motor seçenekleri ile aracınızı tam bir savaş makinasına çevirmeniz mümkün. Her savaştan kazanacağınız ödüller ve puanlar aracınızı daha iyi hale getirmenizi sağlayan kilitleri açmanızı sağlıyor.

 

Oyunda yer alan savaş arenaları oldukça detaylı ve gerçekçi bir tarzda modellenmiş. Bu sayede oyundan alacağınız keyif en üst düzeyde tutulmuş. Ücretsiz Android oyunları arasında yer alan Hovercraft: Savaş Arenası APK dosyasını indirerek hava savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Hovercraft: Savaş Arenası ekran görüntüleri Hovercraft: Savaş Arenası ekran görüntüleri Hovercraft: Savaş Arenası ekran görüntüleri Hovercraft: Savaş Arenası ekran görüntüleri Hovercraft: Savaş Arenası ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hovervraft Savaş Arenası oyununun en son sürümü ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder