Drag Racing ikon

Drag Racing APK

v2.0.44

Drag Racing oyunuyla rakiplerinizi toza boğun.


Oyunda gerçek oyuncuların yönettiği yarış arabaları, en hızlı kalkışı yaparak pistlerde birinci gelmek için yarışıyor. Usta bir yarışçı olarak pistteki yerinizi aldığınızda kalkış zamanı ve nitro gücünü kullanarak rakiplerinizi arkada bırakmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde 50'den fazla lisanslı yarış arabası ve farklı çevre tasarımına sahip pistler var. İlk seviyelerde bunların çoğu kilitli oluyor ama yarışlardan kazandığınız para puanlarla açabiliyorsunuz.


Drag Racing'de arabanızın sadece gaz ve vitesini kontrol edebiliyorsunuz. Rakibi geçmek için gaz ve vites uyumunu sağlamanız şart. Bunu da ekranda görünen devir kadranını takip ederek yapmanız gerekiyor. Ekran üzerinde gereksiz kalabalık yapan düğmeler olmadığı için kontroller gayet basit ve anlaşılır durumda.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi gayet başarılı. Yarış arabaları gerçek lisanslı olduğu için özlelikle BMW M4 ve Mercedes S serisi gibi arabalar oldukça gerçekçi görünüyor. Aynı zamanda ses kalitesi de gerçek motorlara çok benziyor. Drag tarışlarını seviyorsanız Drag Racing kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Hem gerçek oyunculara karşı hem de arkadaşlarınızla multiplayer oynamanın zevkini çıkarmak için Drag Racing APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Drag Racing ekran görüntüleri Drag Racing ekran görüntüleri Drag Racing ekran görüntüleri Drag Racing ekran görüntüleri Drag Racing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Drag Racing APK son sürüm güncellemesinde;

Oyun arayüzü tamamen yenilenmiş,

Oyun performansı geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Drag Racing için toplam 20 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Drag Racing v1.7.51 için
Elmar
Ziyaretçi5 yıl önce Drag Racing v1.6.27 için
Allahım çok şükür hilesiz site buldum
alexsender6 yıl önce Drag Racing v1.6.27 için
Güzel değil.
kahramankerem1234567 yıl önce Drag Racing v1.6.27 için
Oyun hileli değil
kralonur2837 yıl önce Drag Racing v1.6.27 için
oyun bana göre güzel tek sorunu direksiyon hakimiyeti yok