Beach Buggy Blitz ikon

Beach Buggy Blitz APK

v1.4

Beach Buggy Blitz tropik yarış pistlerinde yarışacağınız eğlenceli bir oyun.

 

Beach Buggy Racing'in devamı diyebileceğimiz Beach Buggy Blitz'in en büyük farkı yarış pistlerinde görünüyor. Gizemli bir tropik ada üzerinde yer alan yarış pistleri, mağaralar, bataklıklar, tapınaklar ve volkanlar gibi farklı çevre unsurlarıyla dikkat çekiyor. Daha çok sahil şeklinde toprak yollarda yarışacağınız için oyundaki arabalar da buna bağlı olarak biraz arazi araçlarını andırıyor. Ancak yine de go-kart araçlarına benziyor diyebiliriz.

 

Sezgisel kontrolleri ile yarış heyecanını katlayan Beach Buggy Blitz'de yarışlardan kazanacağınız para ödülleri ile arabalarınızı ve yarış pilotunuzu kişiselleştirebilirsiniz. İleri seviyelerde yeni araba satın almanız gerekeceği için ödüllerinizi harcarken dikkatli olmanız gerek, yoksa arabayı almaya paranız yetmeyebilir.

 

Beach Buggy Blitz APK dosyasıyla tamamen ücretsiz oynanabiliyor ancak isterseniz oyun içi satın alma yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Beach Buggy Blitz ekran görüntüleri Beach Buggy Blitz ekran görüntüleri Beach Buggy Blitz ekran görüntüleri Beach Buggy Blitz ekran görüntüleri Beach Buggy Blitz ekran görüntüleri

Yorumlar

Beach Buggy Blitz için toplam 8 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Beach Buggy Blitz v1.3.5 için
Çok güzel bir oyun
Ziyaretçi3 yıl önce Beach Buggy Blitz v1.3.5 için
Çoookkkkkk guzeeelll android oyun clup tan güzel
Ziyaretçi5 yıl önce Beach Buggy Blitz v1.3.3 için
Hilesi çalışıyormu
Ziyaretçi6 yıl önce Beach Buggy Blitz v1.3.5 için
Hileli mi
bedo bedo6 yıl önce Beach Buggy Blitz v1.3.3 için
BU OYUNU ARIYODUM