Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing ikon

Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing APK

v1.01.6

Top Speed 2 oyununda heyecan dolu sokak yarışları sizi bekliyor.


Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing sokak çetelerinin adrenalin dolu yarışlarını konu alan bir Android yarış oyunu. Hırsız çetesinin bir üyesi mi olacaksınız, yoksa polisin muhbiri mi? Yarış arabanızı seçin ve sokaklardaki yarışların tek efendisi olmak için yarışmaya başlayın. İlerleyen bölümlerde polis ve çete arasında bir tercih yaparak yarışçı kariyerinizi belirleyebilirsiniz.


Oyundaki yarışlar suç patronları, yani mafyaların kontrolündeki bir şehirde gerçekleşiyor. Havaalanı, otoban ve liman ismindeki üç farklı şehir haritasındaki yarışlarda kullanabileceğiniz onlarca yarış arabası modeli bulunuyor. Yarışlardan kazanacağınız ödül parasıyla ister yeni bir araba satın alın, isterseniz de kullandığınız arabanın modifiyesini yaparak güçlendirin. Önemli olan asfaltı eriterek yarışlardan birinci çıkmak.


T-Bull oyun stüdyosunun geliştirdiği Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing hem kaliteli grafikleri hem de adrenalin dolu yarış hikayesiyle milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran bir oyun. Top Speed 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek bu sürükleyici yarışlardaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing ekran görüntüleri Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing ekran görüntüleri Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing ekran görüntüleri Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing ekran görüntüleri Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder