Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ikon

Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider APK

v1.05.1

Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider oyunu ile nefes kesen motosiklet drag yarışları sizi bekliyor.


Yüksek modifiyeye sahip onlarca motosiklet yarışmak için hazır. Top Bike kuralların olmadığı drag yarışı heyecanıyla karşınızda. Motosikletinize atlayın ve gerçek oyunculara karşı mücadele edecek ve yarışı birinci bitirmeye çalışacaksınız. Dediğimiz gibi, oyundaki motosikletler genel olarak modifiye edilmiş. Ancak yarışlardan kazanacağınız ödül puanlarını kullanarak kendinize özel modifiye seçeneklerini satın alabilirsiniz. Ayrıca yeni ve üst modeldeki motosikletlerle de garajınızdaki çeşitliliği artırabilirsiniz.


T-Bull tarafından geliştirilen Top Bike oyunu tamamen ücretsiz oynanılabiliyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı kurgusu ile oyunu oynamak için Top Bike APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ekran görüntüleri Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ekran görüntüleri Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ekran görüntüleri Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ekran görüntüleri Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder