Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ikon

Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider APK

v1.05.1

Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider Açıklama

Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider oyunu ile nefes kesen motosiklet drag yarışları sizi bekliyor.


Yüksek modifiyeye sahip onlarca motosiklet yarışmak için hazır. Top Bike kuralların olmadığı drag yarışı heyecanıyla karşınızda. Motosikletinize atlayın ve gerçek oyunculara karşı mücadele edecek ve yarışı birinci bitirmeye çalışacaksınız. Dediğimiz gibi, oyundaki motosikletler genel olarak modifiye edilmiş. Ancak yarışlardan kazanacağınız ödül puanlarını kullanarak kendinize özel modifiye seçeneklerini satın alabilirsiniz. Ayrıca yeni ve üst modeldeki motosikletlerle de garajınızdaki çeşitliliği artırabilirsiniz.


T-Bull tarafından geliştirilen Top Bike oyunu tamamen ücretsiz oynanılabiliyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı kurgusu ile oyunu oynamak için Top Bike APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ekran görüntüleri Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ekran görüntüleri Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ekran görüntüleri Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ekran görüntüleri Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.05.1

GeliştiriciT-Bull

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi14.03.2021 - 20:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme59

Dosya boyutu 98.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10793

GÜVENLİKİndireceğiniz Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tbegames.and.new_motor_racing

APK imzası: ff2865e2fe0543b9686731b713d6cfab25367ad7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder