Car Stunt Races: Mega Ramps ikon

Car Stunt Races: Mega Ramps APK

v3.1.8

Car Stunt Races: Mega Ramps Açıklama

Car Stunt Races: Mega Ramps APK ile fantastik araç yarışına hazır olun.


Araba yarışlarını seviyorsanız akrobasi yarışlarını mutlaka duymuşsunuzdur. Car Stunt Races: Mega Ramps oyunu tam olarak akrobasi yarışlarını konu alan bir oyun. Spor arabanıza atlayın, efsanevi sert rampalardan uçarak puan toplamaya başlayın. Çarpma, atlama ve sürüklenme. Akrobasi yarışından beklediğiniz hemen her şey bu oyunda sizi bekliyor.


Car Stunt Races: Mega Ramps içerisinde birçok parkur var. Her parkurun rampaları farklı şekillerde tasarlanmış. Bazı rampalar birbirini tamamlarken bazıları size engel çıkartacak şekilde duruyor. Aracınızla uçarken bunlara dikkat etmenizde fayda var. Unutmayın, yüksek puan toplamak için olabildiğince hızlı ve uzağa uçmanız gerekiyor. Oynaması ücretsiz oyunlar arasında yer alan Car Stunt Races: Mega Ramps kaliteli grafikleri ve eğlenceli oyun yapısı ile boş zamanları değerlendirmek için biçilmiş kaftan. Car Stunt Races: Mega Ramps APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Car Stunt Races: Mega Ramps ekran görüntüleri Car Stunt Races: Mega Ramps ekran görüntüleri Car Stunt Races: Mega Ramps ekran görüntüleri Car Stunt Races: Mega Ramps ekran görüntüleri Car Stunt Races: Mega Ramps ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.8

GeliştiriciAxesInMotion Racing

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi15.04.2024 - 21:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 128 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11632

GÜVENLİKİndireceğiniz Car Stunt Races: Mega Ramps APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.aim.stunts

APK imzası: c42fae3e8dd5fb0cd773523bf9e145c6387d235a

Car Stunt Races: Mega Ramps nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Car Stunt Races: Mega Ramps APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder