Traffic Racer ikon

Traffic Racer APK

v3.2

Android'in sevilen araba yarışı oyunu Traffic Racer ile yoğun trafikte araçlara çarpmadan yarışın.


Üst düzey grafikleriyle oldukça akıcı bir yarış deneyimi sunan Traffic Racer'da başarılı olmak için en uzun yolu giderek yüksek puanı toplamanız gerekiyor. Araçlar arasından makas atarak, hızın zevkini çıkartarak ilerleyeceğiniz oyunda 35'ten fazla araç ve 5 farklı sürüş modu bulunuyor. Yarışlardan kazanacağınız para puanlarla araçlarınızın jant ve renklerini istediğiniz gibi özelleştirebilir veya yeni araçlar satın alarak daha yüksek hızda yarışabilirsiniz.


Türk geliştirici Soner Kara tarafından ücretsiz sunulan Traffic Racer APK dosyasını indirin ve akan trafiğin içerisinde yarışmanın keyfini çıkarın. İyi oyunlar.

Traffic Racer nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Traffic Racer APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Traffic Racer ekran görüntüleri Traffic Racer ekran görüntüleri Traffic Racer ekran görüntüleri Traffic Racer ekran görüntüleri Traffic Racer ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Traffic Racer APK son sürüm güncellemesiyle oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Traffic Racer için toplam 331 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Traffic Racer v2.5 için
Hileli deyil
Ziyaretçi2 yıl önce Traffic Racer v2.5 için
Xahis edirem cavab yazin.
Ziyaretçi3 yıl önce Traffic Racer v2.4 için
Hilelimi
Ziyaretçi4 yıl önce Traffic Racer v2.4 için
Yaa nie olmuyo bendew
Ziyaretçi4 yıl önce Traffic Racer v2.4 için
Hile varmı