Deliver It 3D ikon

Deliver It 3D APK

v1.4.3

Deliver It 3D, kurye görevlerini yerine getireceğiniz eğlenceli bir Android oyunu.


Oynaması gayet basit olan Deliver it oyununda motorlu kurye olarak görev alıyor ve paketleri teslim edilmesi gereken yerlere götürüyorsunuz. Her teslim sonrasında belli bir miktar oyun parası kazanıyorsunuz. Bu parayla ister motosikletinizi yenileyebilir isterseniz de kask ve kıyafet gibi malzemeler alabilirsiniz.


Deliver It oyununun sevdiğimiz özelliği geniş bir haritada oyunu oynuyor olmak. Bu sayede dünyanın birçok şehrinde teslimat yapıyor ve gezmiş oluyorsunuz. Başlangıçta da dediğimiz gibi oyunu oynamak çok basit. Motorla ilerlemek için parmağınızı ekrana dokundurmanız yeterli. Fren yapmak istediğinizde de parmağınızı çekmeniz yeterli oluyor. Tabii ki her trafikte olduğu gibi diğer arabalara çarpmamaya dikkat etmeniz gerek. Aksi halde paket zarar görürse bölüm başarısız oluyor.


VOODOO ekibinin geliştirdiği bu oyun hem ücretsiz hem de gayet keyifli. Deliver It 3D APK kurulum dosyasını şimdi ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Deliver It 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Deliver It 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Deliver It 3D ekran görüntüleri Deliver It 3D ekran görüntüleri Deliver It 3D ekran görüntüleri Deliver It 3D ekran görüntüleri Deliver It 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder