John: Kamyon ile Ulaşım Araçları ikon

John: Kamyon ile Ulaşım Araçları APK

v1.09

John: Kamyon ile Ulaşım Araçları, nakliye taşımacılığı üzerine kurulmuş başarılı bir kamyon sürme oyunudur.


John ismindeki şoförü kontrol ederek oynadığınız oyun kendine has oyun tarzı ile oldukça popüler bir oyun. Normalde her kamyon sürüşü oyunu kamyonun içinde başlar, ama bu oyunda John kamyonun dışında ve koşarak kamyona gitmeniz gerekiyor. Kamyona hızlı gitmek çok önemli çünkü dışarda geçireceğiniz her saniye toplam görev süresinden düşüyor.


John: Kamyon ile Ulaşım Araçları oyununda tüm görevler araba taşımacılığı üzerine. Büyük bir forklifti çekerek zorlu yollarda ilerlemek hem keyifli hem de zor. Kamyon sürüş simülasyonu oyunlarını seviyorsanız bu oyunu da listenize eklemelisiniz. Başarılı üç boyutlu grafikler ve fizik yapısı oyunu kesinlikle keyifli yapmış. John: Kamyon ile Ulaşım Araçları APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

John: Kamyon ile Ulaşım Araçları ekran görüntüleri John: Kamyon ile Ulaşım Araçları ekran görüntüleri John: Kamyon ile Ulaşım Araçları ekran görüntüleri John: Kamyon ile Ulaşım Araçları ekran görüntüleri John: Kamyon ile Ulaşım Araçları ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

John: Kamyon ile Ulaşım Araçları APK güncel sürümü ile oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder