Asphalt 8: Airborne ikon

Asphalt 8: Airborne APK

v6.3.1a

Gameloft tarafından geliştirilen ve Android yarış oyunlarının efsane serisi haline gelen Asphalt 8 Airborne ile her güncellemede yarış heyecanı artmaya devam ediyor.


Ferrari, Lamborghini, McLaren, Bugatti, Mercedes, Audi, Ford, Chevrolet... Onlarca markanın lisanslı ve gerçekçi modellemeye sahip yarış canavarları kapışmak için sizi bekliyor. En düşük performansa sahipken bile asfaltı yırtacak güce sahip arabaları özel geliştirmeler sayesinde performansın ve gücün zirvesine çıkarabilirsiniz. Aracınızın performansı ne kadar yüksek olursa, kazanacağınız yarış o kadar çok olur.


Yarış modlarının fazlalığı ile oldukça tatminkar olan efsane yarış oyununda, çevrimiçi yarış turnuvaları ile 12 oyuncuya kadar gerçek insanlarla yarış yapılabiliyor. Turnuva sonuçlarında özel araba ve geliştirme paketlerini ödül olarak kazanabilir; ve seviye basamaklarını daha hızlı bir şekilde çıkabilirsiniz.


Mükemmel grafik kalitesine sahip olan Asphalt 8 Airborne, sürüş fiziği ve kontrolü konusunda bu alanın en iyisi olmayı başarmış durumda.


NOT: Asphalt 8 APK dosyasını indirip kurduktan sonra oyun yaklaşık 1.2 GB boyutunda data dosyası indirecektir. Bu nedenle oyunu Wi-Fi ağına bağlı iken kurmanızı tavsiye ederiz.

Asphalt 8: Airborne nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Asphalt 8: Airborne APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Asphalt 8: Airborne ekran görüntüleri Asphalt 8: Airborne ekran görüntüleri Asphalt 8: Airborne ekran görüntüleri Asphalt 8: Airborne ekran görüntüleri Asphalt 8: Airborne ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Asphalt 8 APK son sürüm güncellemesinde;

Neon isimli yeni sezon eklenmiş,

Season Pass yenilenmiş,

Araçlar için yeni yükseltme seçenekleri eklenmiş,

Yarışlardan kazanılan ödüller artırılmış.

Artıları

Mükemmel sürüş fiziği ve kontrolü,

Yüksek kalite grafikler,

Oyun modlarının fazlalılığı,

Çevrimiçi gerçek oyuncularla yarışabilme.

Eksileri

Yarış pisti sayısı daha fazla olabilir.

Yorumlar

Asphalt 8: Airborne için toplam 203 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Asphalt 8: Airborne v5.3.0m için
Yani idareler. Yenisi kadar güzel değil.
Ziyaretçi3 yıl önce Asphalt 8: Airborne v4.1.0l için
Arkadaşlar bende loding de takili kalio ne yapmam lazim
Ziyaretçi4 yıl önce Asphalt 8: Airborne v3.9.0j için
Çooook güzel !
Ziyaretçi4 yıl önce Asphalt 8: Airborne v3.6.0k için
Hileli demi
Ziyaretçi4 yıl önce Asphalt 8: Airborne v3.6.0k için
Hile varmııı