GT Manager ikon

GT Manager APK

v1.62.3

Android yarış oyunu GT Manager ile asfaltı eritmeye hazır olun.


GT Manager, fantastik bir yarış ekibinin yöneticisi olarak oynayacağınız gayet başarılı Android oyunu. Bu oyunda yarışların teknik koordinasyonundan sorumlusunuz. Pistin arkasına geçin ve arabaların, pilotların durumlarını takip ederek yarış stratejinizi uygulayın. Android yarış oyunlarından farklı bir kurguya sahip olan oyunda birçok geliştirme seçeneği var. Hem araba modelleri hem de arabaların teknik parçalarıyla yapacağınız geliştirmelerle oyundaki rakiplerinizi yenmeniz hiç sıra dışı değil.


GT Manager oyununda 11 farklı yarış pisti ve resmi lisanslı yarış arabası modelleri bulunuyor. Mercedes, Audi, Corvette, McLaren ve Porsche gibi dünya markalarının birçok modelini oyunda bulabilirsiniz. Yüksek hızda arabaları yönetmek oldukça eğlenceli. Farklı tarzda bir Android yarış oyunu arıyorsanız GT Manager kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğimiz bir yapım. Ücretsiz GT Manager APK dosyasını indirip kurun ve yarışları yönetmeye başlayın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

GT Manager oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

GT Manager nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. GT Manager APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
GT Manager ekran görüntüleri GT Manager ekran görüntüleri GT Manager ekran görüntüleri GT Manager ekran görüntüleri GT Manager ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder