Rally One : Race to glory ikon

Rally One : Race to glory APK

v1.26

Rally One : Race to glory Açıklama

Rally One : Race to glory ile yarış pistlerinde zafer kazanmak için yarışın.


Gerçekçi fizik modellemesiyle dikkat çeken Rally One, Android için geliştirilen başarılı bir yarış oyunudur. Geliştiricinin önceki yarış oyunundan aldığı geri bildirimler üzerine geliştirilen bu oyunda daha gerçekçi, daha heyecanlı ve daha sürükleyici yarışlar oyun severleri bekliyor. Birçok yarış pistine sahip olan egzotik çevre tasarımı oyunun heyecanını artıran önemli özellikler arasında. Elbette bunun dışında oyundaki gerçekçi yarış arabası modelleri en büyük özellik. Güçlü egzoz sesleri, onlarca modifiye seçeneği ve asfaltı yakacak kadar güçlü motorlar oyundaki arabaların öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor.


Rally One : Race to glory oyunu çevrimiçi ve çevrimdışı oynanabiliyor. Gelişmiş kariyer modunda yarış liglerine katılarak rakiplerinizle rekabet edebilir ve para ödülü kazanarak yeni yarış arabası seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yarış arabası demişken, Rally One birçok yarış arabası sınıfını oyun severlerle buluşturuyor. İster klasik, ister modern olsun her türden yarış arabasını oyunda bulmanız mümkün. Tüm bu özelliklerin dışında değişken hava şartları, gelişmiş kontroller ve gerçekçi fizik modellemesi oyunun sevdiğimiz özellikleri arasında yer alıyor.


VO Digital Arts ekibi tarafından geliştirilen Rally One, Android yarış oyunları arasında kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. Gerçek oyuncularla yarış yapmak istiyorsanız hemen Rally One APK dosyasını indirin ve telefonunuza kurun. İyi eğlenceler.

Rally One : Race to glory ekran görüntüleri Rally One : Race to glory ekran görüntüleri Rally One : Race to glory ekran görüntüleri Rally One : Race to glory ekran görüntüleri Rally One : Race to glory ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.26

GeliştiriciVO DIGITAL ARTS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi07.01.2024 - 11:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme18

Dosya boyutu 123 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11579

GÜVENLİKİndireceğiniz Rally One : Race to glory APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.vodigitalarts.rally1

APK imzası: 397dcd853818b9c06729bd4ac8be626381fd0f80

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder