CutOff: Online Racing ikon

CutOff: Online Racing APK

v1.9.2

CutOff: Online Racing, sokak yarışlarına katılacağınız sürükleyici bir Android yarış oyunu.


Yer altı sokakları hız kesmeden devam ediyor. En prestijli yarış arabalarını toplayın ve sokak yarışındaki yerinizi alın. Yarış için tasarlanmış 30'dan fazla araba modelinin yer aldığı oyunda fantastik bir yarış deneyimi sizi bekliyor. Gaz pedalını kökleyin, asfaltı eritin ve rakiplerinizi saf dışı bırakın. Bu oyunda sadece sokakların kuralı geçerli. Modifiye edilmiş arabanıza atlayın ve yarışın keyfini çıkarın.


İnternet üzerinden oynanan CutOff oyununda her araba için özel geliştirme seçenekleri var. Motor güçlendirme seçeneklerinin yanı sıra özel çıkartmalar, araba boyaları, jant seçenekleri ve özel tasarım yapılmış modifiye seçenekleri sayesinde arabanızı hayalinizdeki gibi özelleştirebilirsiniz. Android yarış oyunları arasında sokak tarzını gayet iyi yansıtan bu oyunu oynamak için CutOff: Online Racing APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

CutOff: Online Racing ekran görüntüleri CutOff: Online Racing ekran görüntüleri CutOff: Online Racing ekran görüntüleri CutOff: Online Racing ekran görüntüleri CutOff: Online Racing ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder