Riding Extreme 3D ikon

Riding Extreme 3D APK

v1.19

Riding Extreme 3D APK oyunu ile adrenalin dolu bisiklet yarışlarına katılacaksınız.


Android bisiklet yarışı oyunu Riding Extreme 3D heyecan dolu yarışlara ev sahipliği yapıyor. Bisikletinize atlayın ve gerçek oyunculara karşı yarışın keyfini çıkarın. Oyunda belli bir yarış pisti yok. Şehir sokakları, dağ yolları, sahil kenarı ve aklınıza gelebilecek birçok farklı pistte yarışıyorsunuz.


Oyundaki bisiklet modelleri temel olarak yarış bisikletlerine benziyor. Ancak yarışları kazanmak için yeterli değil, bu nedenle her yarıştan kazanacağınız ödülleri kullanarak bisikletinizi daha hızlı ve güçlü hale getirecek geliştirme seçeneklerini yerine getirmeniz gerekiyor.


3 boyutlu grafiklerle modellenmiş olan Riding Extreme 3D bisiklet yarışı oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemesi gereken bir yapım. Riding Extreme 3D APK dosyasını ücretsiz indirin ve gerçek oyunculara karşı bisiklet yarışının keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Riding Extreme 3D ekran görüntüleri Riding Extreme 3D ekran görüntüleri Riding Extreme 3D ekran görüntüleri Riding Extreme 3D ekran görüntüleri Riding Extreme 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder