Slingshot Stunt Driver ikon

Slingshot Stunt Driver APK

v1.2.1

Slingshot Stunt Driver APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir yarış oyunu.


Slingshot Stunt Driver bildiğimiz Android yarış oyunları arasından kendine has kurgusuyla öne çıkıyor. Bu oyunda geniş yarış pistleri yok. Dar sokaklarda arabanızı çekerek hızlandırıyor ve çeşitli tarzda geliştirilmiş yollarda akrobasi hareketleri yaparak ilerliyorsunuz. Aracınızı çekmeniz için geniş bir sapan mevcut. Bu sapanı ne kadar çok gererseniz, arabanız o kadar hızlı ilerliyor. Zaten ihtiyacınız olan da hız. En ileriye en hızlı şekilde giderek yarıştan kazanacağınız puanı arttırabilirsiniz.


Slingshot Stunt Driver'ın grafikleri orta kalitede. Çok iyi bir grafik kalitesi olmasa da oyun bizce keyifli. Kontroller ise yeterli düzeyde geliştirilmiş. Kısa sürede popüler olduğundan dolayı grafiklerin yeni güncellemelerle daha iyi hale geleceğini söyleyebiliriz. Oyunu oynamak için Slingshot Stunt Driver APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Slingshot Stunt Driver nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Slingshot Stunt Driver APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Slingshot Stunt Driver ekran görüntüleri Slingshot Stunt Driver ekran görüntüleri Slingshot Stunt Driver ekran görüntüleri Slingshot Stunt Driver ekran görüntüleri Slingshot Stunt Driver ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder