Slingshot Stunt Driver ikon

Slingshot Stunt Driver APK

v1.2.1

Slingshot Stunt Driver Açıklama

Slingshot Stunt Driver APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir yarış oyunu.


Slingshot Stunt Driver bildiğimiz Android yarış oyunları arasından kendine has kurgusuyla öne çıkıyor. Bu oyunda geniş yarış pistleri yok. Dar sokaklarda arabanızı çekerek hızlandırıyor ve çeşitli tarzda geliştirilmiş yollarda akrobasi hareketleri yaparak ilerliyorsunuz. Aracınızı çekmeniz için geniş bir sapan mevcut. Bu sapanı ne kadar çok gererseniz, arabanız o kadar hızlı ilerliyor. Zaten ihtiyacınız olan da hız. En ileriye en hızlı şekilde giderek yarıştan kazanacağınız puanı arttırabilirsiniz.


Slingshot Stunt Driver'ın grafikleri orta kalitede. Çok iyi bir grafik kalitesi olmasa da oyun bizce keyifli. Kontroller ise yeterli düzeyde geliştirilmiş. Kısa sürede popüler olduğundan dolayı grafiklerin yeni güncellemelerle daha iyi hale geleceğini söyleyebiliriz. Oyunu oynamak için Slingshot Stunt Driver APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Slingshot Stunt Driver ekran görüntüleri Slingshot Stunt Driver ekran görüntüleri Slingshot Stunt Driver ekran görüntüleri Slingshot Stunt Driver ekran görüntüleri Slingshot Stunt Driver ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1

GeliştiriciTapNice

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi26.08.2020 - 15:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme57

Dosya boyutu 84.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10557

GÜVENLİKİndireceğiniz Slingshot Stunt Driver APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.slingshot.car

APK imzası: aaec4ad70331d60b97eec7d5e2dccfe857b9d98e

Slingshot Stunt Driver nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Slingshot Stunt Driver APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder