Psebay: Gravity Moto Trials ikon

Psebay: Gravity Moto Trials APK

v4.0.21

Psebay: Gravity Moto Trials Açıklama

Psebay, fantastik ortamda motosiklet süreceğiniz başarılı bir oyun.


Gölge (shadow) tarzı oyun grafikleriyle öne çıkan Psebay: Gravity Moto Trials motosikletinizle zorlu engelleri geçerek parkur sonuna ulaşmaya çalıştığınız eğlenceli bir içeriğe sahip. Koyu renkli gölgeleri, hassas kontrolleri ve kendine has motosiklet deneyimi ile dikkat çeken oyunda karakteriniz ve motosiklet gölge karakterden oluşuyor. Oyundaki göreviniz gölge karakterinizin motosikletine atlamak ve dağları, engebeleri ve birbirinden farklı engelleri en hızlı bir şekilde geçmeye çalışmak.


Psebay motosiklet parkurunda genellikle dağları andıran birçok engel var. Bu engeller arasında sorunsuzca geçmek ve özellikle çarpmadan ilerlemek oldukça önemli. Aksi halde parkuru yeni baştan oynuyor ve puan kaybediyorsunuz. Oyunun grafikleri gayet başarılı ve shadow oyun yapısı oyuna fantastik bir hava katmış. Psebay APK dosyasını indirerek bu sıradışı oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Psebay: Gravity Moto Trials ekran görüntüleri Psebay: Gravity Moto Trials ekran görüntüleri Psebay: Gravity Moto Trials ekran görüntüleri Psebay: Gravity Moto Trials ekran görüntüleri Psebay: Gravity Moto Trials ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.21

GeliştiriciEugeny Butakov

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi04.02.2020 - 14:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 54.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10136

GÜVENLİKİndireceğiniz Psebay: Gravity Moto Trials APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.butakov.psebay

APK imzası: 41bce90eb2f234e24eb01f097827fca510d54819

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder