Psebay: Gravity Moto Trials ikon

Psebay: Gravity Moto Trials APK

v4.0.21

Psebay, fantastik ortamda motosiklet süreceğiniz başarılı bir oyun.


Gölge (shadow) tarzı oyun grafikleriyle öne çıkan Psebay: Gravity Moto Trials motosikletinizle zorlu engelleri geçerek parkur sonuna ulaşmaya çalıştığınız eğlenceli bir içeriğe sahip. Koyu renkli gölgeleri, hassas kontrolleri ve kendine has motosiklet deneyimi ile dikkat çeken oyunda karakteriniz ve motosiklet gölge karakterden oluşuyor. Oyundaki göreviniz gölge karakterinizin motosikletine atlamak ve dağları, engebeleri ve birbirinden farklı engelleri en hızlı bir şekilde geçmeye çalışmak.


Psebay motosiklet parkurunda genellikle dağları andıran birçok engel var. Bu engeller arasında sorunsuzca geçmek ve özellikle çarpmadan ilerlemek oldukça önemli. Aksi halde parkuru yeni baştan oynuyor ve puan kaybediyorsunuz. Oyunun grafikleri gayet başarılı ve shadow oyun yapısı oyuna fantastik bir hava katmış. Psebay APK dosyasını indirerek bu sıradışı oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Psebay: Gravity Moto Trials ekran görüntüleri Psebay: Gravity Moto Trials ekran görüntüleri Psebay: Gravity Moto Trials ekran görüntüleri Psebay: Gravity Moto Trials ekran görüntüleri Psebay: Gravity Moto Trials ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder